Tiek uzsākta dzīvojamo māju tirdzniecība, Kadiķu ceļā 7F, kas atrodas jaunā privātmāju ciematā “VIESTARI” (ciematā kopumā ir izbūvēta infrastruktūra 40 savrupmājām). Piedāvājumā ½ no dvīņu mājas ar kopējo platību 108 m2, kā arī savrup nodalīts pieguļošais zemes gabals 600m2 lielumā.
Māja veidota kā zema enerģijas patēriņa ēka, kam paredzētais kopējais siltuma patēriņš gadā – 3, 5 Mwh, ņemot vērā, ka ēkā ir gāzes apkure, tad kopējās gada izmaksas apkurei nepārsniegs 250 eiro. Ēka pieslēgta pilsētas ūdensvadam un kanalizācijas tīklam.
Dzīvojamā māja atrodas vienā no labākajiem pilsētas rajoniem, ar ļoti ērtu satiksmi un infrastruktūru, kas atvieglo ikdienas dzīvi. Uz ielas izbūvēts LED apgaismojums. Kalnciema ceļš 400m attālumā, Loka maģistrāle 800m kur tuvumā pilsētas autobusu satiksme. Zeme atrodas klusā skaistā vietā. Konkrētajā Jelgavas reģionā notiek strauja attīstība Tiek izbūvēta Loka maģistrāle ar velo celiņiem un ir asfaltētas pieguļošās ielas Strautu ceļš un Bērzu ceļš. 15min gājienā RIMI, MAXIMA un jaunais LIDL. Sportot gribētājiem baseins un stadions. Ērta satiksme ar Rīgu – 45 min. ar automašīnu.
Uz doto brīdi notiek labiekārtošanas darbi un tiek uzsākti iekšdarbi, tas nozīmē, ka ir iespēja ēkas iekšējo apdari pielāgot savām vajadzībām un iespējām. Plānotā ēkas nodošana ekspluatācijā 2020. gada janvāris.

Pilsēta/pagasts: Jelgava
Pilsēta, rajons: Jelgava un raj.
Iela: Kadiķu ceļš 7f [Karte]
Platība: 108 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 4
Zemes platība: 600 m²
Ērtības: Centrālā apkure, Gāzes katls, Karstais ūdens
Cena: 119 950 €


Vieta:Jelgava un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:05.11.2019 15:43