Pārdodam iekoptu īpašumu Koknesē. Pus māju, kas ir viss otrais stāvs, ar atsevišķu ieeju. lejā veranda, augšā, virtuve, vannas istaba un 4 istabas. Kopējā platībā 74m2
Un tai piederošo zemi 600 m2 platībā. Uz zemes siltumnīca, atpūtas stūrītis, šķūnis, iekopts zālājs, iebraucamais celiņš. Mājā dzīvo un var dzīvot arī ziemā, ir uzstādīti radiātori visās telpās. Jaunajam īpašniekam iespējams nāksies uzstādīt savu apkures katlu. Līdz šim tas bija kopējs ar mājas otras puses īpašnieku. Vai vienoties ar to un turpināt lietot, kā tas bijis iepriekš. Tāpat, vajadzīgs ir dziļurbums, esošā aka vairs savu funkciju labi nepilda, gadās, ka beidzas ūdens.
Vieta ir ļoti laba. Kaimiņos zolīda kundze dzīvo. ir kluss un patīkams. Lieliski kalpotu arī kā viesu māja. Atrodas asfaltēta ceļa malā. Apskates laiku lūgums iepriekš saskaņot, tas ir vecāku īpašums. Cena ir patiesi patīkama, nenokavējiet. Pārdodam, jo ir noskatīts vietā vecākiem īpašums, uz kuru vēlamies viņus pārvest, lai tie būtu tuvāk bērniem, mazbērniem.

Pilsēta/pagasts: Kokneses pag.
Pilsēta, rajons: Aizkraukle un raj.
Ciems: Koknese
Iela: 1905. gada iela 45 [Karte]
Platība: 74
Stāvu skaits: 2
Istabas: 4
Zemes platība: 600 m²
Ērtības: Karstais ūdens, Centrālā apkure, Boileris, Dārzs, Blakus upei, Šķūnis
Cena: 18 000 €


Tālrunis: (+371)29-10-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Aizkraukle un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:11.09.2019 17:12