Piedāvājam 2-istabas dzīvokli Jūsu atpūtai 7 minūtes braucens līdz pludmalei, 5 minutes ar kājām līdz slēgtajām akvaparkam bērnu pilsētiņa un akvaparks atrodas tuvumā. Nav problēmu novietot auto. 2+2 gultas vietu, Jūsu ērtībai un komfortam viss nepieciešamais - internets, TV, gultas veļa, dvieļi un trauki. Par cenu var vienoties. Sīkāka informācija pa tālruni. Brīvdienās
Предлагаем 2-комнатную квартиру для Вашего отдыха и 7 минут езды до пляжа и 5 минуты ходьбы до закрытого аквапарка детский городок и аквапарк тоже находятся поблизости. Нет проблем с автостоянкой. 2+2 постельных места, для Вашего удобства и комфорта всё необходимое-интернет, TV, постельное бельё, полотенца и посуда. Подробная информация по телефону.
|
Pilsēta, rajons:
|
Ventspils un raj.
|
|
Pilsēta/pagasts:
|
Ventspils
|
|
Iela:
|
Lielais prospekts 13 [Karte]
|
|
Istabas:
|
2
|
|
Platība:
|
51 m²
|
|
Stāvs:
|
5/5
|
|
Sērija:
|
602.
|
|
Mājas tips:
|
Paneļu
|
|
Ērtības:
|
Lodžija, Parkošanas vieta
|
|
Cena:
|
35 €/dienā (0.69 €/m²)
|
Sludinājumi © ss sia 2000