Pārdod 2 istabu dzīvokli Ēbeļmuižas jaunajā projektā (attistītājs Yit), saulains un pilnībā labiekārtots. Mājas komplekss atrodas slēgtā, labiekārtotā teritorijā ar šlagbaumu. Ēku apsaimnieko Civinity. 1 autostāvvieta iekļauta cenā.
Dzīvoklis pilnībā labiekārtots un gatavs dzīvošanai. Gaitenī ir liels iebīvēts skapis. Viesistaba apvienota ar virtuves pilnībā aprīkotu zonu, un izeju uz plašo terasi, kur var baudīt rīta kafiju. Atsevišķa guļamistaba ar iebūvēto skapi un divguļamo gultu. Vannas istaba ir duškabīna, izlietne, veļamašina, tualete.
Par ēku: būvēta 2011. gadā, dzelzsbetona paneļi, labā tehniskā stāvokli, energoefektivitātes klase: C.
Atrašanās vieta: attīstīta infrastruktūra ar visu nepieciešamo tuvumā: skolas un bērnudārzi ~450–650 m, veikali (Lidl, Maxima, Rimi, Mego) ~300–550 m
Transports: laba sabiedriskā transporta pieejamība, ērta nokļūšana pilsētas centrā.
|
Pilsēta:
|
Rīga
|
|
Rajons:
|
Ziepniekkalns
|
|
Iela:
|
Zaļenieku 21 k-1 [Karte]
|
|
Istabas:
|
2
|
|
Platība:
|
55 m²
|
|
Stāvs:
|
2/3
|
|
Sērija:
|
Jaun.
|
|
Mājas tips:
|
Mūra
|
|
Kadastra numurs:
|
01009273412
|
|
Ērtības:
|
Lodžija, Parkošanas vieta
|
|
Cena:
|
125 000 € (2 272.73 €/m²)
|
| Tālrunis: |
(+371)29-45-***
Parādīt tālruni
|
| E-mail: |
Nosūtīt e-pastu |
| Vieta: | Rīga |
| Uzņēmums: | SIA Honesto properties |
 |
Unikālo apmeklējumu skaits: 1 Datums: 01.05.2026 20:03 |
Sludinājumi © ss sia 2000