Grobiņas iela 2A
Pārdod 2 istabu dzīvokli

Tiek piedāvāts 2 istabu dzīvoklis, kur:
– viena istaba ir caurstaigājama,
– otra – izolēta,
– virtuve atsevišķi.

Dzīvoklī ir krāsns apkure (divas krāsnis).
Daļējas ērtības – māja ir pieslēgta pilsētas kanalizācijai, nepieciešams tikai izvilkt pieslēgumu līdz kopējam stāvvadam.

Māju apsaimnieko RNP.
Zeme īpašumā.
Dzīvoklis ir atbrīvots un gatavs jaunajam īpašniekam

продаю квартиру , 2 комнатная
1 комната проходная , вторая изолированная
кухня отдельно
печное отопление ( две печки )
частичные удобства ( дом подключили к горродской канализации , нужно вывести канализацию к общему подключению )
обслуживает РНП
земля в собственности
квартира освобождена

Pilsēta: Rīga
Rajons: Torņakalns
Iela: Altonavas 20 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 40 m²
Stāvs: 2/3
Sērija: P. kara
Mājas tips: Koka
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 25 900 € (647.50 €/m²)

Tālrunis: (+371)29-50-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Uzņēmums:BAU Fonds SIA

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 24.05.2026 17:06