Tiek pārdots izsmalcināts un gaišs divistabu dzīvoklis ar savu terasi un garderobi jaunajā projektā - Iris Šampeteris, Apuzes iela 51A. Projekts nodots ekspluatācijā 2019. gada beigās.

Dzīvoklis atrodas vienā no ģimeniskākajiem, zaļākajiem un klusākajiem Rīgas rajoniem. Ēka atrodas privātmāju rajonā, kas padara šo vietu ideālu tiem, kas novērtē privātumu.

Dzīvoklī ir viena izolēta guļamistaba ar garderobi un viesistaba ar virtuvi. No abām istabām ir iespējams iziet uz terasi, baudīt rīta kafiju vai vienkārši atpūsties. Dzīvoklis ir piemērots pārim, mazai ģimenei, kā arī lielisks investīciju variants izīrēšanai.

Dzīvokļa priekšrocības:

- Dzīvoklim svaigs un kvalitatīvs remonts
- Privāta terase 7, 6 m2 un zaļā zona ap to,
- Apsildāmās grīdas vannas istabā,
- Slēgta teritorija ar automātiskajiem vārtiem, videonovērošanu 24/7 un savu pagalmu.
- Ļoti attīstīta infrastruktūra: bērnudārzi, skolas, doktorāti, pārtikas veikali, tirdzniecības centrs SPICE, kafejnīcas, lidosta
- Sabiedriskā transporta pieturas tuvumā
- Atsevišķa telpa, kur novietot ratus, velosipēdus u. c.
- Zeme īpašumā

Mierīgi un kārtīgi kaimiņi. Dzīvoklis atrodas lieliskā vietā ar ērtu transporta satiksmi visos virzienos. Bezmaksas autostāvvieta uz ielas, kur vienmēr ir brīvas vietas vai iespēja iegādāties autostavvietu mājas pagalmā.

Komunālie maksājumi: Vasarā +-150 EUR; Ziemā +-250 EUR

Dzīvokļa apskatei droši zvaniet uz norādīto telefona numuru :)

Продается изысканная и светлая двухкомнатная квартира с собственной террасой и гардеробной в новом проекте Iris Šampeteris, улица Апузес, 51А. Проект сдан в эксплуатацию в конце 2019 года.

Квартира расположена в одном из самых семейных, зеленых и тихих районов Риги. Здание находится в районе частных домов, что делает это место идеальным для тех, кто ценит уединение.

В квартире есть одна изолированная спальня с гардеробной и гостиная с кухней. Из обеих комнат можно выйти на террасу, чтобы насладиться утренним кофе или просто отдохнуть. Квартира подходит для пары, небольшой семьи, а также является отличным вариантом для инвестиций в сдачу в аренду.

Преимущества квартиры:

- Свежий и качественный ремонт
- Частная терраса 7, 6 м² и зеленая зона вокруг нее,
- Подогрев пола в ванной комнате,
- Закрытая территория с автоматическими воротами, круглосуточным видеонаблюдением и собственным двором.
- Очень развитая инфраструктура: детские сады, школы, поликлиники, продуктовые магазины, торговый центр SPICE, кафе, аэропорт
- Остановки общественного транспорта поблизости
- Отдельное помещение для хранения колясок, велосипедов и т. д.
- Земля в собственности

Спокойные и аккуратные соседи. Квартира находится в отличном месте с удобным транспортным сообщением во всех направлениях. Бесплатная парковка на улице, где всегда есть свободные места, или возможность приобрести парковочное место во дворе дома.

Коммунальные платежи: летом +-150 евро; зимой +-250 евро

Для просмотра квартиры смело звоните по указанному номеру телефона :)

An elegant and bright one-bedroom apartment with a private terrace and walk-in closet is for sale in the new “Iris Šampeteris” development at 51A Apuzes Street. The development was completed in late 2019.

The apartment is located in one of Riga’s most family-friendly, green, and quiet neighborhoods. The building is situated in an area of private homes, making this location ideal for those who value privacy.

The apartment features one separate bedroom with a walk-in closet and a living room with a kitchen. Both rooms open onto a terrace where you can enjoy your morning coffee or simply relax. The apartment is suitable for a couple or a small family and is also an excellent option for a rental investment.

Apartment highlights:

- Fresh, high-quality renovation
- Private 7.6 m² terrace and surrounding green space
- Underfloor heating in the bathroom
- Gated community with automatic gates, 24/7 video surveillance, and a private courtyard
- Well-developed infrastructure: kindergartens, schools, clinics, grocery stores, the SPICE shopping center, cafes, and the airport
- Public transportation stops nearby
- Separate storage room for strollers, bicycles, etc.
- Freehold property

Quiet and tidy neighbors. The apartment is in an excellent location with convenient transportation links in all directions. Free street parking, where there are always available spots, or the option to purchase a parking space in the building’s courtyard.

Utility bills: approx. 150 euros in summer; approx. 250 euros in winter

Feel free to call the number to schedule a viewing :)

Pilsēta: Rīga
Rajons: Šampēteris-Pleskodāle
Iela: Apuzes 51a [Karte]
Istabas: 2
Platība: 58 m²
Stāvs: 1/3/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Mūra
Ērtības: Terase, Parkošanas vieta
Cena: 139 000 € (2 396.55 €/m²)

Tālrunis: (+371)24-55-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 19.05.2026 13:31