Собственник сдаёт однокомнатную квартиру после ремонта со всеми удобствами недалеко от Дома Мебели.
Обслуживание дома предоставляет Rigas Namu Pārvaldnieks.
На длительный срок, для резидентов Латвии, заключая официальный договор.
Оплата 330 Eur в месяц + комунальные.
Парковка под домом с пропусками от RNP.
Первый взнос: оплата за первый и последний месяцы + депозит 330 EUR.
Звонить по 2ому номеру.

Pieiejams vienistabas dzīvoklis netālu no Mēbeļu nama. Apkalpotajs - Rīgas Namu Pārvaldnieks.
Tikai Latvija rezidentiem, slēdzot līgumu.
Autostavvieta ar RNP atlauju.
330 Eur + komunālie.
Pirma iemaksa par pirmo un pēdējo mēnesi+ 330 Eur depozīta nauda.
Zvanit pa otro numuri.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Purvciems
Iela: Ilūkstes 109k3 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 32 m²
Stāvs: 7/9
Sērija: 467.
Mājas tips: Paneļu
Cena: 330 €/mēn. (10.31 €/m²)

Tālrunis: (+371)29-19-***
Tālrunis: (+371)22-04-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 17.05.2026 11:17