Īpašnieks pārdod mājīgu un kvalitatīvi izremontētu 3-istabu dzīvokli Pļavniekos, Dravnieku ielā 14.

Dzīvoklis atrodas 6. stāvā no 9, kopējā platība 63 m². Ērts un pārdomāts plānojums: viesistaba, divas izolētas guļamistabas, virtuve, priekštelpa, lodžija un divi sanitārie mezgli. Logi vērsti uz abām mājas pusēm, dzīvoklis ir silts, gaišs un nav stūra dzīvoklis. No logiem paveras patīkams un plašs skats.

Dzīvoklī veikts kvalitatīvs remonts:

+pakešu logi;
+jauni radiatori;
+nomainīta elektroinstalācija;
+nomainīti stāvvadi;
+dubultas ārdurvis (vienas kvalitatīvas metāla);

+māja labā stāvoklī;
+māja atrodas prom no ielas un satiksmes trokšņiem;
+lifts;
+mēbeles pēc vienošanās paliek jaunajiem īpašniekiem.

Pie mājas iespējams novietot automašīnu.

Lieliska atrašanās vieta tuvumā skolas, bērnudārzi, veikali, tirdzniecības centri un sabiedriskais transports. Līdz Rīgas centram aptuveni 15 minūtes ar automašīnu.

Māju apsaimnieko RNP.

Dzīvoklis bez apgrūtinājumiem, nav parādu un ir gatavs darījumam. Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim ar noformēšanu.
Dzīvoklis piemērots ģimenei vai ilgtermiņa investīcijām.

Starpniekus lūgums netraucēt. Cena apspriežama.

Собственник продаёт уютную и качественно отремонтированную 3-комнатную квартиру в Плявниеках, на улице Дравниеку 14.

Квартира расположена на 6 этаже 9-этажного дома, общая площадь 63 м². Удобная и продуманная планировка: гостиная, две изолированные спальни, кухня, прихожая, лоджия и два санузла. Окна выходят на обе стороны дома, квартира тёплая, светлая и не угловая. Из окон открывается приятный и просторный вид.

В квартире выполнен качественный ремонт:

+пластиковые стеклопакеты;
+новые радиаторы;
+заменена электропроводка;
+заменены стояки;
+двойные входные двери (одна качественная металлическая);
+современная кухня со встроенной техникой;

+лифт;
+мебель по договорённости остаётся новым владельцам.

Возле дома есть возможность парковки автомобиля.

Отличное месторасположение рядом школы, детские сады, магазины, торговые центры и общественный транспорт. До центра Риги примерно 15 минут на автомобиле.

Дом обслуживает RNP.

Квартира без обременений, без долгов и полностью готова к сделке. При необходимости поможем с оформлением документов.

Квартира отлично подойдёт как для семьи, так и для долгосрочных инвестиций.

Посредников просьба не беспокоить. Цена обсуждаемая.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Pļavnieki
Iela: Dravnieku 14 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 63 m²
Stāvs: 6/9
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 80 000 € (1 269.84 €/m²)

Tālrunis: (+371)29-14-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 13.05.2026 21:24