Pārdod siltu un gaišu 4 istabu dzīvokli Pļavniekos.

-Zeme būs īpašumā;
-Dzīvoklis sastāv no ietilpīga priekšnama, virtuves, izolētām istabām ar lodžiju, vannas istabas un tualetes
-Iespējama pārdošana ar mēbelēm un sadzīves tehniku pēc vienošanās.
-Māji siltināta ārsiena;
-Lieliska lokācija un infrastruktūra:
-Dažu minūšu attālumā atrodas Rimi, Maxima un Lidl;
-Tuvumā skolas, bērnudārzi, poliklīnika, aptiekas un pasts;
-Sabiedriskā transporta pieturas 2–3 minūšu gājiena attālumā;
-Ielas otrā pusē mežs un bērzu birzs pastaigām un atpūtai svaigā gaisā;
-Dzīvoklim nav parādu un apgrūtinājumu.
-Īpašums ir gatavs pārdošanai.
Zvaniet, lai vienotos par Jums ērtu apskates laiku.

Продается теплый и светлый 4-комнатный квартира в Плявниеках.

- Земля будет в собственности;
- Квартира состоит из просторного коридора, кухни, изолированных комнат с лоджией, ванной комнаты и
туалета;
- Возможна продажа с мебелью и бытовой техникой по договоренности;
- Дом с утепленной наружной стеной;
- Отличное расположение и инфраструктура:
- В нескольких минутах находятся Rimi, Maxima и Lidl;
- Недалеко школы, детские сады, поликлиника, аптеки и почта;
- Остановки общественного транспорта в 2–3 минутах ходьбы;
- Через дорогу лес и березовая роща для прогулок и отдыха на свежем воздухе;
- Квартира без долгов и обременений;
- Недвижимость готова к продаже.
Звоните, чтобы договориться о удобном для вас времени осмотра.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Pļavnieki
Iela: Grestes 10 [Karte]
Istabas: 4
Platība: 77 m²
Stāvs: 6/9/lifts
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 84 798 € (1 101.27 €/m²)

Tālrunis: (+371)20-51-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 15.05.2026 03:50