Pārdod 1-istabu dzīvokli, īpašnieks.
Dzīvoklis 1. stāvā, ēka no ķieģeļiem (1957.gada). Augstie griesti - 3 metri.
Pie mājas bezmaksas stāvvieta.
Iļģuciems – mierīgs, zaļš rajons ar veikaliem, sabiedrisko transportu, skolām, bērnudārziem un medicīnas iestādēm.
Продаётся 1-комнатная квартира, без посредников
Квартира на 1-м этаже, дом из кирпича (1957 г. ). Потолки 3 м. Отремонтированный подъезд, кодовый замок.
Во дворе бесплатная парковка, всегда есть места.
Ильгюциемс – тихий, зелёный район с магазинами, транспортом, школами, детскими садами и медицинскими учреждениями.
|
Pilsēta:
|
Rīga
|
|
Rajons:
|
Iļģuciems
|
|
Iela:
|
Daugavgrīvas 132k2 [Karte]
|
|
Istabas:
|
1
|
|
Platība:
|
30 m²
|
|
Stāvs:
|
1/5
|
|
Sērija:
|
Staļina
|
|
Mājas tips:
|
Ķieģeļu
|
|
Cena:
|
33 000 € (1 100 €/m²)
|
Sludinājumi © ss sia 2000