Продаётся полностью реновированная 2х-комнатная квартира в Ильгуциемсе, Lidaku iela 27. Комнаты изолированные(14;8)
Светлая, уютная квартира площадью 38 м² расположена на 1 этаже литовского проекта. Не угловая. Кооперативный дом.
В квартире выполнен качественный капитальный ремонт в современном стиле:– полностью заменена электропроводка, – заменены трубы, – новая кухня, – качественный ламинат, – обновлённый санузел и ванная комната, – пластиковые окна, – металлическая входная дверь.
Квартира тёплая, светлая и готова к проживанию без дополнительных вложений. Отличный вариант как для собственного проживания, так и для инвестиции под аренду.
Чистый подъезд, зелёный двор, место для парковки, удобное транспортное сообщение. Рядом магазины, школы, детские сады и вся необходимая инфраструктура.
Pārdod stilīgu un pilnībā renovētu 2-istabas dzīvokli Iļģuciemā, Lidaku ielā 27.
Gaišs un mājīgs dzīvoklis ar kopējo platību 38 m² atrodas 1. stāvā lietuviešu projekta mājā. Nav stūra dzīvoklis. Kooperatīvā māja.
Dzīvoklī veikts kvalitatīvs kapitālais remonts modernā stilā:– pilnībā nomainīta elektroinstalācija, – nomainītas caurules, – jauna virtuve, – kvalitatīvs lamināts, – atjaunota vannas istaba un WC, – PVC logi, – metāla ieejas durvis.
Dzīvoklis ir silts, gaišs un gatavs dzīvošanai bez papildus ieguldījumiem. Lieliska izvēle gan dzīvošanai, gan investīcijai izīrēšanai.
Tīra kāpņu telpa, zaļš pagalms, ērta sabiedriskā transporta satiksme. Blakus veikali, skolas, bērnudārzi un visa nepieciešamā infrastruktūra.
|
Pilsēta:
|
Rīga
|
|
Rajons:
|
Iļģuciems
|
|
Iela:
|
Lidoņu 35 [Karte]
|
|
Istabas:
|
2
|
|
Platība:
|
38 m²
|
|
Stāvs:
|
1/5
|
|
Sērija:
|
LT proj.
|
|
Mājas tips:
|
Paneļu
|
|
Cena:
|
55 000 € (1 447.37 €/m²)
|
Sludinājumi © ss sia 2000