Īpašnieks pārdod studio tipa dzīvokli izcilā vietā, Miera ielā pie Brasas tilta.
Renovēta pirmskara laika ēka.
Dzīvoklis ir ļoti gaišs un mājīgs.
Iebūvēta virtuve ar nepieciešamo tehniku.
Pagalmā vieta velosipēdiem.
Tuvumā pastaigu vietas un parki.
Sabiedriskā transporta pietura 50m no ēkas.
Pavisam tuvu līdz Mežaparkam.
Zvaniet un vienosimies par dzīvokļa apskatīšanos dzīvē.

----
The owner is selling a studio apartment in an excellent location, on Miera Street.
Renovated pre-war building.
The apartment is very bright and cozy.
Built-in kitchen with necessary appliances.
A place for bicycles in the yard.
Walking places and parks nearby.
Public transport stop 50m from the building.
Very close to Mežaparks.
call me for visit the property.

---
Хозяин продает квартиру-студию в отличном месте, на улице Миера возле моста Браса.
Отреставрированное довоенное здание.
Квартира очень светлая и уютная.
Встроенная кухня с необходимой бытовой техникой.
Место для велосипедов во дворе.
Рядом места для прогулок и парки.
Остановка общественного транспорта в 50м от дома.
Очень близко к Межапарку.
Звоните и договоримся о просмотре квартиры в реале.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Miera 86 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 32 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: Renov.
Mājas tips: Mūra
Cena: 62 700 € (1 959.38 €/m²)

Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 21.05.2024 11:04