Apartments of this level rarely appear on the market. An elegant 1-bedroom apartment is offered for rent in a prestigious and quiet part of the Old Town 25 Kungu Street.
A unique location: the historic center of Riga without the tourist crowds, combining privacy, tranquility, and walking-distance access to the entire city infrastructure.
The apartment is located in a modern building with 24/7 security service. The interior is designed in a refined European style, with every detail thoughtfully considered: high-quality furniture, all necessary appliances, built-in storage systems, and a compact walk-in wardrobe.
Important: the apartment was previously used exclusively by the owner and has never been rented out before.
An ideal choice for a single tenant or a couple who value comfort, aesthetics, and a peaceful atmosphere, as well as for professionals working remotely.
56 m², 3rd floor, elevator
€870/month + utility payments (approximately €150/month)
Available for long-term rent to tenants without pets.
Šāda līmeņa dzīvokļi tirgū parādās ārkārtīgi reti. Tiek piedāvāts īrei elegants 2 istabu dzīvoklis prestižā un klusā Vecrīgas daļā Kungu ielā 25.
Unikāla atrašanās vieta: Rīgas vēsturiskais centrs bez tūristu plūsmas, kur apvienojas privātums, miers un ērta piekļuve visai pilsētas infrastruktūrai dažu minūšu gājiena attālumā.
Dzīvoklis atrodas modernā ēkā ar diennakts fizisko apsardzi. Interjers veidots atturīgā Eiropas stilā, un telpa ir pārdomāta līdz vissīkākajām detaļām: kvalitatīvas mēbeles, visa nepieciešamā sadzīves tehnika, iebūvētas uzglabāšanas sistēmas un neliela garderobes telpa.
Svarīgi: iepriekš dzīvokli izmantoja tikai īpašnieks, un tas nekad nav ticis izīrēts.
Ideāla izvēle vienam īrniekam vai pārim, kas novērtē komfortu, estētiku un mierīgu atmosfēru, kā arī profesionāļiem, kuri strādā attālināti.
56 m², 3. stāvs, lifts
870 €/mēnesī + komunālie maksājumi (aptuveni 150 € mēnesī)
Izīrē ilgtermiņā īrniekiem bez mājdzīvniekiem.
Квартиры такого уровня появляются на рынке крайне редко. Предлагается в аренду элегантная 2-комнатная квартира в престижной и тихой части Старого города ул. Кунгу 25.
Уникальная локация: исторический центр Риги без туристического потока, где сочетаются приватность, тишина и шаговая доступность ко всей городской инфраструктуре.
Квартира расположена в современном доме с круглосуточной физической охраной. Интерьер выполнен в сдержанном европейском стиле, пространство продумано до мелочей: качественная мебель, вся необходимая техника, встроенные системы хранения и мини-гардеробная.
Важно: ранее квартира использовалась исключительно владельцем и никогда не сдавалась в аренду.
Идеальный выбор для одного арендатора или пары, ценящих комфорт, эстетику и спокойную атмосферу, а также для профессионалов, работающих удалённо.
56 м², 3 этаж, лифт
870 €/месяц + коммунальные платежи (около 150 евро в мес. )
Сдается на длительный срок арендаторам Без домашних животных
|
Pilsēta:
|
Rīga
|
|
Rajons:
|
centrs
|
|
Iela:
|
Kungu 25 [Karte]
|
|
Istabas:
|
2
|
|
Platība:
|
56 m²
|
|
Stāvs:
|
3/6/lifts
|
|
Sērija:
|
Jaun.
|
|
Mājas tips:
|
Ķieģeļu
|
|
Cena:
|
870 €/mēn. (15.54 €/m²)
|
Sludinājumi © ss sia 2000