Pārdod gaišu un saulainu vidus dzīvokli mājā, kas ir ļoti labi uzturēta un ir lieliskā tehniskā stāvoklī. Mainīti labi pvc logi. Viena liela istaba 19.8m2 (caurstaigājama), virtuve 8.1m2 (izolēta), koridors 6.0m2 ar iebūvēto skapi un atsevišķa WC telpa ar dušu 2.9m2 - precīzs plānojums un dzīvokļa novietojums mājā ir redzams pievienotajos attēlos.

Kopta kāpņutelpa, modernas koda ārdurvis. Zaļš pagalms, daudz vietu automašīnām. Labs un drošs rajons, apkārt dzīvokļu ēku un privātmāju apbūve (t. sk. daudz jauno projektu namu).

Komunālie maksājumi vasarā aptuveni 50eur, ziemā ap 100eur, māju apsaimnieko SIA "Eco Label", tiek veidots arī neliels uzkrājuma fonds mājai (iekļauts ikmēneša maksājumos).

Ļoti laba atrašanās vieta - tuvākais lielais pārtikas veikals Beta tikai 70m attālumā (ir arī aptieka), bērnudārzs Ieviņa tikai 200m attālumā, Siguldas vidusskola 300m, Siguldas sporta centrs 700m, Svētku laukums 1.5km, dzelzceļa stacija un autoosta tikai 1.3km. Pie mājas ir arī pilsētas autobusa pietura. Netālu arī viss pārējais ērtai dzīvei nepieciešamais, t. sk. garāžu kooperatīvs.

Īpašuma priekšrocības:

+ atrašanās vieta
+ labi kaimiņi
+ zeme īpašumā
+ veikts remonts

Sigulda ir vieta, kur cilvēkiem ir ērti, labi un patīkami dzīvot, kur bērniem bērnudārzs un skola, bet vecākiem darbs ir netālu no mājām. Siguldā var interesanti atpūsties, var baudīt pasaules līmeņa kultūru, var nodarboties ar sportu vasarā un ziemā. Siguldā viss laimīgai dzīvei nepieciešamais ir tuvu un lielā daudzumā - bērnudārzu izvēle, daudz dažādu veikalu, galvenie ceļi ir ļoti labā stāvoklī un pakāpeniski ik gadu tiek remontēti mazākas nozīmes ceļi un māju iekšpagalmi. Ir daudz atpūtas iespēju, dažādas kafejnīcas un citas izklaides vietas. Līdz Rīgai var ātri un ērti nokļūt vai nu ar auto vai sabiedrisko transportu. Siguldā nav sastrēgumu, nav bezgalīgu rindu veikalos, nav cilvēku pūļu un citu lielpilsētas problēmu. Sigulda ir pilsēta, kurā ir vērts dzīvot un ieguldīt.

Zvaniet, rakstiet - sarunāsim apskati Jums ērtā laikā, kā arī atbildēšu uz papildu jautājumiem.

Pieejama dzīvokļa video tūre - spiediet ''apskatīties'' sludinājuma apakšā.

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Sigulda
Iela: Krišjāņa Barona iela 4 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 37 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Kadastra numurs: 80150022812
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 36 500 € (986.49 €/m²)


Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 22.12.2022 15:25