Ļoti silts un mājīgs mansarda (jumta) 2 istabu dzīvoklis, kopējā platība 49m2. Atrodas mierīgā vietā netālu no centra - tikai 5min brauciens. Ir veikts kvalitatīvs kapitālais remonts, pārvilkta elektrība, kvalitatīvas grīdas un pārējie materiāli. Taisīts priekš sevis. Viena izolēta istaba, otra ir caustaigājama. Virtuve kopīga ar viesistabu, atdalīta ar leti. Dzīvoklis ir apdzīvojams uzreiz bez papildus ieguldījumiem. Tiešām patīkams dzīvoklis, klusi kaimiņi, liels pagalms, kur bērniem izskraidīties, kluss rajons.

Sienas un griesti krāsoti (reģipsis), griestu augstums 2.55m. Grīdu segums ir kvalitatīvs lamināts. Jaunas durvis gan uz istabām, gan koridoru. Santehnika mazlietota. Vannasistabā flīzētas grīdas un sienas. Mēbeles un aprīkojums paliek viss, kas redzamas fotogrāfijās, bet ja nepieciešams, iespējams arī Jums lieko izvest.

Ēka tika kapitāli rekonstruēta 2004. gadā, viss ir izmaksāts un papildus par to nekas vairs nav jāmaksā. Renovēta arī fasāde, tuvā nākotnē ir plānota mājas pārkrāsošana. Kāpņutelpa tīra, izremontēta, kopta. Ārdurvis slēdzamas, ieeja ar čipu. Pie mājas daudz vietas automašīnām. Mājai sava apkure, pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija. Ir iespēja iegādāties vai īrēt garāžu blakus mājai. Ir arī iespēja īrēt mazdārziņu pie mājas.

Nekustamā īpašuma nodoklis 18€ gadā. Namu apsaimnieko SIA "Eco label", apsaimniekošanas maksa nepilni 24€ mēnesī, papildus uzkrājuma fondam 4.15€ mēnesī. Ziemā apkurei aiziet vidēji 50-70€ (paši regulē apkuri), papildus vēl elektrība un ūdens pēc pašu patēriņa, atkritumu izvešana 3.53€ mēnesī.

+ vidus dzīvoklis ar skatu uz pagalmu
+ regulējamie radiatori
+ bezmaksas stāvvieta
+ daudz zaļās zonas
+ ģimenēm draudzīgākā pilsēta

Tuvākie veikali - TC Šokolāde 800 m, turpat arī autobusu pietura satiksmei Sigulda-Rīga. Ceļš uz māju no centra puses caur skaistu aleju.

Īpašums nav apgrūtināts, viens īpašnieks. Īpašumu var iegādāties ar Altum līdzdalību.

Sigulda ir vieta, kur cilvēkiem ir ērti, labi un patīkami dzīvot, kur bērniem bērnudārzs un skola, bet vecākiem darbs ir netālu no mājām. Siguldā var interesanti atpūsties, var baudīt pasaules līmeņa kultūru, var nodarboties ar sportu vasarā un ziemā. Siguldā viss laimīgai dzīvei nepieciešamais ir tuvu un lielā daudzumā - bērnudārzu izvēle, daudz dažādu veikalu, galvenie ceļi ir ļoti labā stāvoklī un pakāpeniski ik gadu tiek remontēti mazākas nozīmes ceļi un māju iekšpagalmi. Ir daudz atpūtas iespēju, dažādas kafejnīcas un citas izklaides vietas. Līdz Rīgai var ātri un ērti nokļūt vai nu ar auto vai sabiedrisko transportu. Siguldā nav sastrēgumu, nav bezgalīgu rindu veikalos, nav cilvēku pūļu un citu lielpilsētas problēmu. Sigulda ir pilsēta, kurā ir vērts dzīvot un ieguldīt.

Zvaniet vai rakstiet, sarunāsim apskati Jums ērtā laikā.

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Sigulda
Iela: Kalnabeites 7 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 49 m²
Stāvs: 3/3
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Mūra
Kadastra numurs: 80949000442
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 60 000 € (1 224.49 €/m²)


Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 20.07.2022 14:25