Pārdod gaišu un saulainu dsīvokli Siguldā, labi uzturētā mājā. Apmierinošā stāvoklī, liela lodžija, mainīti pvc logi, modernie radiatori. Virtuvē gāzes plīts, kā arī dzīvoklim apkuri nodrošina savs gāzes apkures katls, kas atrodas virtuvē - var kontrolēt apkures izmaksas. Apkure šī gada septembrī izmaksāja 20eur. Kopta kāpņutelpa, zaļš pagalms, daudz vietu automašīnām. Labs un drošs rajons, apkārt dzīvokļu ēku un privātmāju apbūve (t. sk. daudz jauno projektu namu). Nepieciešams atsvaidzināt kosmētisko remontu.

Telpu plāns redzams attēlos, dzīvokļa kopējā platība 65m2. Liels koridors 9m2, virtuve 6.4m2, vannasistaba apvienota wc, kā arī 3 izolētas guļamistabas - 11.3m2, 17.8m2 un 18.9m2. Divām no istabām ir izeja uz plašu lodžiju.

Komunālie maksājumi vasarā aptuveni 130eur, ziemā ap 190eur līdz šim bija.

Laba atrašanās vieta - tuvākais pārtikas veikals ar aptieku 150m attālumā, bērnudārzs 90m attālumā. Pie mājas ir arī pilsētas autobusa pietura. Netālu viss pārējais ērtai dzīvei nepieciešamais, t. sk. garāžu kooperatīvs.

Īpašuma priekšrocības:

+ tuvu veikals
+ 10min līdz centram
+ savs pagrabs
+ labi kaimiņi

Sigulda ir vieta, kur cilvēkiem ir ērti, labi un patīkami dzīvot, kur bērniem bērnudārzs un skola, bet vecākiem darbs ir netālu no mājām. Siguldā var interesanti atpūsties, var baudīt pasaules līmeņa kultūru, var nodarboties ar sportu vasarā un ziemā. Siguldā viss laimīgai dzīvei nepieciešamais ir tuvu un lielā daudzumā - bērnudārzu izvēle, daudz dažādu veikalu, galvenie ceļi ir ļoti labā stāvoklī un pakāpeniski ik gadu tiek remontēti mazākas nozīmes ceļi un māju iekšpagalmi. Ir daudz atpūtas iespēju, dažādas kafejnīcas un citas izklaides vietas. Līdz Rīgai var ātri un ērti nokļūt vai nu ar auto vai sabiedrisko transportu. Siguldā nav sastrēgumu, nav bezgalīgu rindu veikalos, nav cilvēku pūļu un citu lielpilsētas problēmu. Sigulda ir pilsēta, kurā ir vērts dzīvot un ieguldīt.

Zvaniet, rakstiet - sarunāsim apskati Jums ērtā laikā, kā arī atbildēšu uz papildu jautājumiem.

Pieejama dzīvokļa video tūre - spiediet ''apskatīties'' sludinājuma apakšā.

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Sigulda
Iela: Satezeles iela 7 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 65 m²
Stāvs: 2/3
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Ķieģeļu
Kadastra numurs: 80159001093
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 69 000 € (1 061.54 €/m²)


Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 27.11.2022 21:22