Vēlies dzīvot plaši kā mājā, bet nepatīk pļaut zāli un šķūrēt sniegu? Vēlies būt autonoms, regulēt apkuri un maksāt tikai par to ko patērē? Nedomāt par bērnu “loģistiku” uz skolu un pulciņiem? Dzīvot dzīvoklī, bet saņemt visas ērtības ko piedāvā māja?

Pārdodam plašu, ērtu, mēbelētu 6 istabu dzīvokli Siguldā. Dzīvoklis atrodas 4 un 5 stāvā - ēkas mansarda stāvā. Kopējā dzīvokļa platība 142, 9 ( 139, 9 +3 balkons). Dzīvoklis ir gaišs, silts un saulains, guļam istabu logi vērsti uz dienvidu (ielas) pusi, virtuvei logi vērsti uz pagalmu.

Dzīvokļa pirmā stāva platību sastāda priekšnams, dzīvojamā istaba ar virtuves zonu, viesu tualete ar tehnisko telpu, darbistaba ar izeju uz balkonu, saimnieku guļamistaba ar garderobi un atsevišķu vannas istabu, kurā ir gan vanna, gan duša. Viesistabā ierīkots kamīns.

Otrā stāvā atrodas 3 izolētas “bērnu” istabas, plaša halle ar garderobi (halli Covid laikā izmantojām kā sporta halli), atsevišķa vannas istaba ar dušu, kā arī iebūvēta sauna.

Dzīvokļa otrais stāvs kvalitatīvi nosiltināts 2015.gadā, izmantojot dzīvošanai draudzīgus, kvalitatīvus materiālus. Dzīvoklī nesen veikts kosmētiskais remonts; uzstādīts jauns autonoms, ekonomisks gāzes apkures katls. Virtuvē: trauku mazgājamā mašīna, indukcijas plīts, iebūvēta cepeškrāsns un iebūvēts ledusskapis, jaudīgs tvaika nosūcējs. Tehniskajā telpā–veļas mašīna, ūdens filtrs ar atkaļķošanas sistēmu. Viesistabā ierīkots kamīns.

Pieejams pagrabs, kurā ir vieta 4 velosipēdiem un slēpēm. Pagalmā auto stāvvieta, kā arī blakus pagalmā, rezervēta vieta autostāvietā ar video novērošanu.
Lieliska atrašanās vieta, blakus atrodas bērnudārzs, vairākas skolas, veikali un aptieka. Peldbaseins un Sporta centrs 5 min. gājiena attālumā. Gaujas nacionālais parks, slēpošanas trases un Siguldas Centrs 10-15 min. gājiena attālumā.
2024. gadā paredzēta pagalma labiekārtošana izbūvējot papildus stāvvietas, bērnu spēļu laukumu un apgaismojumu. Mājas renovācija tiks uzsākta pēc tam.

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Sigulda
Iela: Krišjāņa Barona iela 4 [Karte]
Istabas: 6
Platība: 144 m²
Stāvs: 4/5
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Balkons, Parkošanas vieta
Cena: 199 000 € (1 381.94 €/m²)


Tālrunis: (+371)29-10-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 16.11.2023 19:48