Pārdošanā Ļoti silts, saulains1-istabas dzīvoklis , nomainīti logi , durvis .Zemi komunālie maksājumi. Līdz tuvākajam veikalam un autobusa pieturai ir 50 metri. Pārdot īpašnieks. Ir jautājumi zvaniet. Cena runājama.

Продаётся Очень теплая, светлая и солнечная 1-комнатная квартира. Новые окна и входная дверь, низкие коммунальные платежи. До ближайшего магазина и автобусной остановки 50 метров Продает хозяин. Торг уместен.

Pilsēta, rajons: Ludza un raj.
Pilsēta/pagasts: Ludza
Iela: Латгалес 238a [Karte]
Istabas: 1
Platība: 25 m²
Stāvs: 1/3
Sērija: M. ģim.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 6 900 € (276 €/m²)

Tālrunis: (+371)25-75-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Ludza un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 16.05.2026 12:01