Izīrējam īstermiņā 2istabu dzīvokli pie pašas jūras. Dzivoklis atrodas pirmajā stāvā un tajā ir viss dzīvošanai nepieciešamais. Tusētājiem lūgums netraucēt.
Uz Summer Sound rezervēts.
Сдаём краткосрочно 2х комнатную квартиру, находится на первом этаже. В квартире есть всё необходимое для проживания. Не для тусовок.

Pilsēta, rajons: Liepāja un raj.
Pilsēta/pagasts: Liepāja
Iela: Klaipēdas 130 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 50 m²
Stāvs: 1/5
Sērija: Renov.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 45 €/dienā (0.90 €/m²)

Tālrunis: (+371)20-02-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Liepāja un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 07.05.2026 12:31