Uz īstermiņu pieejams tikko renovēts stilīgs apartaments Liepājas centrā līdz 5 personām. Pilnībā aprīkota virtuve ar ledusskapi, un mikroviļņukrāsni. Dvieļu žāvētājs vannas istabā, trauki, gultasveļa. Ideāla lokācija, labi kaimiņi, 5 min gājiena attālumā pludmale, Rožu laukums, veikali. Bezmaksas stāvvieta uz ielas. Wifi.
Iespējams īrēt uz īsāku vai garāku periodu, oficiāls līgums, sadarbojos ar uzņēmumiem. Pieejams arī savienojumā ar blakus dzīvoklis līdz 9 personām. Uz SUMMER SOUND AIZŅEMTS.
Piedāvājums tikai kārtīgiem īrniekiem. Bez dzīvniekiem.
Svētku dienās, pasākumu dienās, nedēļas nogalēs cena mainās.
Minimums 3 dienas.
Drošības depozīts ievācoties
|
Pilsēta, rajons:
|
Liepāja un raj.
|
|
Pilsēta/pagasts:
|
Liepāja
|
|
Iela:
|
Peldu 36 [Karte]
|
|
Istabas:
|
2
|
|
Platība:
|
48 m²
|
|
Stāvs:
|
2/2
|
|
Sērija:
|
M. ģim.
|
|
Mājas tips:
|
Koka
|
|
Cena:
|
75 €/dienā (1.56 €/m²)
|
Sludinājumi © ss sia 2000