Izīrē 2 istabas dzīvokli Laumas rajonā, Siļķu ielā 18, 4. stāvā. Dzīvoklis nav stūra, silts un saulains, ir uztaisīts eiro remonts. Pilnībā mēbelēts, ar visu tehniku. Blakus ir veikali, sabiedriskais transports, skolas, bērnu dārzs, līdz centram 10 minūtes. Tuvakajā laikā plāno uzsakt pagalma labiekārtošanu un būs izveidota individuāla parkošana vieta.  
Dzīvoklis ir pieejams tikai uz īri īlgtermiņā
310 eiro+komunālie rēķini, drošības nauda 500 eiro.

Сдаю 2-ух комнатную квартиру в Лаумовском районе, на улице Siļķu ielā 18, на четвёртом этаже. Квартира не угловая, теплая и солнечная, сделан евро ремонт. Полностью меблированная, со всей техникой. Рядом есть магазины, общественный транспорт, школы, детский сад, до центра 10 минут.  В ближайшее время начнутся работы по благоустройству двора и будет сделано индивидуальное парковочное место для авто.
Квартира доступна только на долгосрочную аренду.
310 евро+коммунальные счета, гарантийная сумма 500 евро.

Pilsēta, rajons: Liepāja un raj.
Pilsēta/pagasts: Liepāja
Iela: Siļķu 18 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 43 m²
Stāvs: 4/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Balkons
Cena: 310 €/mēn. (7.21 €/m²)

Tālrunis: (+371)20-30-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Liepāja un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 15.05.2026 10:47