Новый проект Summer House - это полностью реновированные здания в 100 метрах от моря и в 1км от самого центра Юрмалы: концертного зала “Дзинтари” и улицы Йомас с ее многочисленными кафе и магазинами.

Проект Summer House даёт возможность наслаждаться курортным спокойствием и красотой Юрмалы, шумом моря и чистым лечебным воздухом соснового бора, который окружает здания.

-Квартиры метражем от 17кв. м до 60 кв. м продаются с серой отделкой и эргономичным планом ремонта, который тчательно продуман нашим дизайнером. Так же есть возможность заказать отделочные работы у нашей команды по особо выгодным ценам
-Проведены все новые коммуникации
-Есть возможность покупки парковочного места.
-Низкие комунальные платежи
-20 минут до центра Риги и 15 минут до аэропорта
-Проект сдан в эксплатацию 24.05.2019

Доступны разные варианты квартир. Цены от €39000.
Звоните и резервируйте ваш показ.

На фото реальный план квартиры и информативные фото с возможной отделкой.

Summer House atrodas klusā, bet tajā pašā laikā ļoti centrālā vietā Jūrmalā – Dzintaru prospektā 48. Mūsu misija ir parādīt Tev, ka šis viss ir ļoti pieejams un Tu vari būt Jūrmalas iedzīvotājs un baudīt Jūrmalu tās skaistākajā izpausmē.
Iebraucot Dzintaros kaut kur gaisā Tu sāc sajust šo aristokrātisko sajūtu, kas sajaucas ar svaigo un sāļo gaisu kopā ar zaļo svaigumu, ko atnes priežu meži, kas ieskauj Dzintarus.
Šeit ir viss – skaista balto smilšu pludmale pāris soļos un Jūrmalas dzīvākā iela vien pāris minūšu attālumā – viss, kas ir nepieciešams lai izbaudītu Jūrmalas dzīvi.

Ir pieejami dažādu izmēru plānojumi. Lielākā daļa platību ir ērtajā 37 m² izmērā, bet ir arī pieejami 16 m² mājīgie studio tipa. Bet ir arī lielāki - 65 m² lielie, un pieejams arī 70 m² liels divu līmeņu ar milzīgu un saulainu 106 m² terasi.
Ir pieejami vairāki apdares līmeņi – pelēkā (norādītā cena ir ar pelēko apdari), baltā un pilnībā mēbelēts.

Ēka sastāv no diviem korpusiem, korpuss 1 ir ar skatu uz jūru un korpuss 2 ir ar skatu uz mežu.

Tu jautāsi - "Cik maksā šī Jūrmalas dzīve? " un zini, ka mēs Tev atbildēsim, nekustamā īpašuma cenas sākot no 39 900 EUR.

Visas komunikācijas ir jaunas.
Nodots ekspluatācijā: 24.05.2019

Pilsēta: Jūrmala
Rajons: Dzintari
Iela: Dzintaru prospekts 48 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 44
Stāvs: 2/3
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Kadastra numurs: 13000081801
Ērtības: Visas ērtības
Cena: 109 215 € (2 482.16 €/m²)


Vieta:Jūrmala

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:25.09.2019 15:36