Īpašnieks pārdod skaistu, iekoptu lauku īpašumu. Cenā ietilpst:koka dzīvojamā māja (154, 7 m3), garāža divām automašīnām, divas pirtis, malkas novietne, pieci dīķi (viens peldu dīķis, pārējie makšķerēšanas), trīs labiekārtotas kempinga mājiņas, divas lapenes, informācijas centrs, zemes platība 12, 7 ha. Dzīvojamā mājā ir 4 guļamistabas, virtuve, kabinets un kamīnzāle, vannas istaba un WC. Ir karstā gaisa apkure un gaisa siltumsūknis, pakešu logi. Mājā ir kanalizācija un ūdensvads. Ir iespēja turpināt jau iesākto biznesu, jo saimniecībai pieder zoodārzs, kurā patreiz ir 50 dažādu sugu putni un dzīvnieki. 2018 gada sezonā zoodārzu apmeklēja vairāk kā 4200 apmeklētāju. Katru gadu apmeklētāju skaits aug apmēram par 10-15%. Arī dzīvnieku kolekcija katru gadu tiek papildināta. Tūristiem ir pieejamas 3 labiekārtotas mājiņas, kā arī neierobežots telšu vietu skaits. Mājiņu aizpildījums sezonā ir apmēram 80%. Piedāvājumā ir trīs makšķerēšanas dīķi, kuros iespējams makšķerēt: karpas, karūsas, platpierus, amūrus, foreles, stores, līņus, samus un vēžus. Atrodamies 5 km no Vidzemes šosejas, tuvākā pilsēta Smiltene (23 km). Tuvējā Launkalnes ciemā ir skola un bērnu dārzs, kā arī gar mums kursē skolnieku autobuss. Bonusā jaunajiem saimniekiem atstājam visu aprīkojumu, kas attiecas uz zoodārzu un tūrismu (automātiskās dzīvnieku barotavas, aeratorus, inkubatorus, saldētavas, zāles pļaujamo traktoru, trimmeri, visus instrumentus un rezerves daļas, kas ir garāžā, visu mājiņu aprīkojumu, ja vēlas- mēbeles un citas dzīvei nepieciešamās lietas). Cenā ir iekļauts traktors CHERRY RK504(1600 motorstundas) ar frontālo iekrāvēju(kauss un palešu dakšas), jauna meža izvedēja piekabe ar fiskaru.
Ja ir vēlēšanās, var turpināt jau iesākto biznesu vai atstāt kā personīgo lauku māju. Visu var apskatīt arī mūsu mājas lapā. Interesentiem labprāt visu parādīsim klātienē. Šis e-pasts neaktīvs, jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet uz mājas lapā norādītajiem kontaktiem. Šī ir ideāla vieta ģimenei, kas vēlas dzīvot un audzināt savus bērnus laukos un nodarboties ar biznesu- šeit jau ir viss, ir tikai jāturpina.

Pilsēta, rajons: Valka un raj.
Pilsēta/pagasts: Launkalnes pag.
Ciems: Launkalne [Karte]
Stāvu skaits: 2
Istabas: 6
Platība: 155 m²
Zemes platība: 12.60 ha.
Ērtības: Blakus ezeram, Boileris, Centrālā apkure, Dārzs, Dīķis, Garāža, Karstais ūdens, Krāsns apkure, Kūts, Pirts, Šķūnis
Cena: 195 000 €


Vieta:Valka un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:04.11.2019 05:14