Nekustama īpasuma specialistes - juristes pakalpojumi darījumos ar nekustamiem īpašumiem. Mana darba pieredze bagātīga, strādāju no 2000.gada, labi pārzinu tirgus cenas īpašumiem daudzās Lavijas pilsētās un rajonos, arī Rīgā un Rīgas rajonos, un sniedzu pakalpojumus šajos vapidos.
Tiek pārbaudīta un sakārtota pilnībā pārdodamā vai pērkamā īpašuma dokumentācija, vajadzības gadījumos tiek veikts vērtējums tirgus vērtības noteikšanai, vai arī vērtējums hipotekārā kredīta iegādei,
Parāda jautājumos rodu risinājumu ar kreditoriem, kārtoju mantojuma lietas, veicu īpašuma sadali. Strādāju bez brīvdienām, ātri un profesionāli, arī attālums nav šķērslis darbam. Darbojos ar dzīvokļiem, mājām, zemēm, lauku sētām- tirdzniecību, maiņu, īri.
Īpašumus un klientus nešķiroju, savu darbu veicu profesionāli, sekoju līdz pilnīgai uzdevuma īzpildei. Sniedzu juridiskas konsultācijas, telefoniski bezmaksas, sastādu līgumus, prasību pieteikumus un c. Samaksa no 30 eiro līdz 500 eiro, atkarīgi no uzdevuma izpildes, bet ne proentuāli, kas tiek samaksāta tikai pēc uzdevuma izpildes.

Kompānijas nosaukums: Nekustamie īpašumi
Tālrunis: (+371)28-77-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:22.08.2019 14:38