Bērnu sporta komplekss Pioner-A zili-dzeltens (zviedru siena).

Nav noslēpums, ka bērna stājas un izturības galvenais ienaidnieks ir mazkustīgs dzīvesveids, kas ir ļoti aktuāla problēma mūsdienās. Vai esat jau pieņēmuši to faktu, ka Jūsu bērns pavada savu brīvo laiku ar viedtālruni vai pie datora ekrāna? Taču krist izmisumā ir par agru, jo bērnu sporta komplekss Pioner-A noteikti iedvesmos Jūsu mazuli jauniem aktīviem sasniegumiem.

Šī rūpīgi izstrādātā bērnu sporta siena sastāv no troses, gredzeniem, vertikālajām kāpnēm, trapeces, virvju kāpnēm un pievilkšanās stieņa - Jūsu bērns noteikti atradīs sev patīkamāko vingrošanas rīku. Zviedru siena Pioner-A ir piemērota gan bērniem, gan pusaudžiem, tāpēc, ja Jūsu dēlam vai meitiņai ir vēl pavisam maz gadu, tas ir lielisks ieguldījums viņu veselīgajā nākotnē. Atcerieties, ka maksimāli drošiem treniņiem, Jums vajadzētu iegādāties speciālu vingrošanas paklāju papildus šim kompleksam.

Konstrukcija ir pārklāta ar speciālu pulveri papildu drošībai un ir vienlaikus piestiprināma pie griestiem un grīdas. Kompleksa materiāli ir kvalitatīvi un ekoloģiski, un zviedru sienas drošību apliecina starptautiskie sertifikāti. Izvēlieties sava bērna mīļāko krāsu un pasteidzieties pasūtīt Pioner-A. Jūs nekavējoties saņemsiet zviedru sienu un piederumus – tas ir lielisks komplekts mazuļa veselībai. Stipriniet savu bērnu imunitāti un dāviniet viņiem lielisku garastāvokli.

Iepakojuma izmērs: 112 cm x 34 cm x 95 cm;
Izmērs: 1, 2 m x 0, 9 m x 2, 25 m;
Regulējams augstums: 2, 25 m - 2, 85 m;
Papildrāmja garums: 1, 16 m;
Griestu rāmja platums: 53, 8 cm;
Griestu rāmja platums ar pievilkšanās stieni: 89 cm;
Pakāpienu augstums: 26 cm;
Rekomendējamais vecums: no 3 gadiem;
Svars: 30 kg;
Maksimālā slodze: 100 kg;
Krāsa: zils, dzeltens;
Komplektācija: trose, gredzeni, trapece, vertikālās kāpnes un pievilkšanās stienis.

Pasūtiet šo preci tikai ar vienu klikšķi un brauciet pakaļ pasūtījumam, vai pasūtiet piegādi. Ērts serviss un optimālā cena. Ietaupiet naudu un laiku.

Pasūtījumus pieņemam arī pa telefonu (darba dienās - no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās - no 10:00 līdz 18:00). Piegādājam visā Latvijā.

Klikšķiniet uz linka, kas seko pēc burtiem W W W un pasūtiet tūlīt pat vai zvaniet.

Детский спортивный комплекс Пионер-А сине-зелёный (шведская стена)

Ни для кого не секрет, что главный враг детской осанки и выносливости – сидячий образ жизни, столь актуальный в наши дни. Вы уже смирились с тем, что Ваше чадо проводит свой досуг у экрана смартфона или компьютера? Отчаиваться рано, ведь детский спортивный комплекс Пионер-А непременно вдохновит Вашего ребенка на новые активные свершения.

Этот тщательно разработанная детская спортивная стенка состоит из каната, колец, вертикальной лестницы, трапеции, веревочной лестницы и турника – Ваш ребенок точно найдет себе снаряд по душе. Шведская стенка Пионер-А подходит как для малышей, так и для подростков, так что если Ваш сын или дочка еще совсем маленькие, то это отличный вклад в его здоровое будущее. Помните о том, что для максимально безопасных тренировок в дополнение к данному комплексу следует приобрести специальный мат.

Конструкция покрыта специальным порошком для безопасности занятий и крепится одновременно к потолку и полу. Материалы комплекса качественны и экологичны, а надежность шведской стенки подтверждена международными сертификатами. Выбирайте любимые цвета Вашего чада и поспешите заказать Пионер-А, ведь вы сразу получите и шведскую стенку, и принадлежности к ней – прекрасный комплект для здоровья Вашего малыша. Укрепите иммунитет Ваших детей и подарите им отличное настроение.

Размер упаковки: 112 см х 34 см х 95 см;
Размер: 1, 2 м х 0, 9 м х 2, 25 м;
Регулируемая высота: 2, 25 м - 2, 85 м;
Длина дополнительной рамы: 1, 16 м;
Ширина потолочной рамы: 53, 8 см;
Ширина потолочной рамы с турником: 89 см;
Шаг ступеней: 26 см;
Рекомендуемый возраст: от 3 лет;
Вес: 30 кг;
Максимальная нагрузка: 100 кг;
Цвет: синий, жёлтый;
Комплектация: канат, кольца, вертикальная лестница, трапеция и турник.

Внимание. Для безопасных занятий рекомендуем приобрести специальный мат.

Закажите этот товар в один клик и приезжайте его забирать, либо закажите доставку. Удобный сервис и оптимальная цена. Экономьте деньги и время.

Принимаем заказы и по телефону (рабочие дни – с 10:00 до 20:00, выходные – с 10:00 до 18:00). Доставляем по всей Латвии.

Жмите на ссылку после букв W W W и заказывайте прямо сейчас, либо звоните.

Ražotājs: Pioner A
Stāvoklis: jaun.
Cena: 159 €
Tālrunis: (+371)26-00-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Granīta iela 3, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 20:00
Sest.10:00 - 18:00
Sv.10:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Zinva"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:03.12.2019 13:58