Liela bērnu māja Starplay Vienradzis.

Māja Unicorn Grand House ir ideāli piemērota mazām dāmām. Šī ir maģiska vieta, kur var baudīt pasakas, spēles un jautrību. Jūsu princese un viņas draudzenes augsti novērtēs spilgto rotaļu māju ar zelta logiem, varavīksni un zvaigznēm uz jumta.
Māja ir tik plaša, ka bērns var tajā uzaicināt pat vecākus. Tās droša konstrukcija iztur ilgstošas aktīvas bērnu spēles. Logs ir ar slēģiem, durvis ir slēdzamas, ir arī pastkastie - viss ir aprīkots kā īstā mājā.
Bērnu māja āra spēlēm ir izgatavota no drošas netoksiskas plastmasas. Krāsa ir izturīga pret tiešiem saules stariem, un materiālu nedeformē nedz mitrums, nedz sals.
Galvenās funkcijas:
- vecums: no 2 gadiem
- izmērs: 123.5x102.5x121.5 cm
- krāsa: rozā, ceriņu, pelēka, zila, zelta
- materiāls: augstas kvalitātes polimērs
- komplektā: montāžas elementi
- kastes izmērs: 123.5x104.5x19 cm
Māja ir iesaiņota firmas kastītē vieglākai transportēšanai. Rotaļlietas montāža pēc piegādes un demontāža vasaras sezonas beigās nav sarežģīta. Montāža tiek veikta, izmantojot komplektā esošās plastmasas detaļas.
Lai pirktu bērnu māju Latvijā par izdevīgu cenu, zvaniet mūsu veikala menedžeriem.

Pasūtiet šo preci tikai ar vienu klikšķi un brauciet pakaļ pasūtījumam, vai pasūtiet piegādi. Ērts serviss un optimālā cena. Ietaupiet naudu un laiku.

Pasūtījumus pieņemam arī pa telefonu (darba dienās - no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās - no 10:00 līdz 18:00). Piegādājam visā Latvijā.

Klikšķiniet uz linka, kas seko pēc burtiem W W W un pasūtiet tūlīt pat vai zvaniet.

Большой детский домик Starplay Единорог.

Дом Unicorn Grand House идеально подойдет для маленьких леди. Это волшебное место для встречи со сказками, игр и веселья. Ваша принцесса и ее подруги по достоинству оценят яркий игровой домик с золотистыми окнами, радугой и звездами на крыше.
Домик настолько вместительный, что малышка сможет пригласить в гости даже родителей. Его прочная конструкция выдерживает многочасовые подвижные игры детей. Окно со ставнями, закрывающаяся дверь, почтовый ящик все как в настоящем жилище.
Детский домик для игр на улице изготовлен из прочного нетоксичного пластика. Краска устойчива к прямым солнечным лучам, а материал не деформируется от влаги и мороза.
Основные характеристики:
- возраст: от 2-х лет
- размер: 123, 5х102, 5х121, 5 см
- цвет: розовый, сиреневый, серый, голубой, золотой
- материал: высококачественный полимер
- в комплекте: элементы для сборки
- размер коробки: 123, 5х104, 5х19 см

Домик упакован в фирменную коробку для удобства транспортировки. Собрать игрушку после доставки и разобрать по окончании дачного сезона не составит труда. Сборка производится при помощи пластиковых комплектующих.
Чтобы купить детский домик в Латвии по выгодной цене, позвоните менеджеру нашего магазина.

Закажите этот товар в один клик и приезжайте его забирать, либо закажите доставку. Удобный сервис и оптимальная цена. Экономьте деньги и время.

Принимаем заказы и по телефону (рабочие дни – с 10:00 до 20:00, выходные – с 10:00 до 18:00). Доставляем по всей Латвии.

Жмите на ссылку после букв W W W и заказывайте прямо сейчас, либо звоните.

Ražotājs: Starplay
Stāvoklis: jaun.
Cena: 109 €
Tālrunis: (+371)26-00-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Granīta iela 3, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 20:00
Sest.10:00 - 18:00
Sv.10:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Zinva"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:06.11.2019 17:00