Lauku rotaļu māja Starplay.

Spilgta rotaļu māja, kas ir tik līdzīga reālajai, būs lielisks aizvietotājs pašizgatavotai teltij vai vigvamam no segām. Komfortablā un plašajā mājiņā var jautri pavadīt laiku kopā ar draugiem un pat lasīt grāmatas ar māti.
Māja sienas ir novietotas zem neliela slīpuma, kas dod tai pasakainās pils izskatu. Slīpais jumts ar flīžu rakstu, sienas ar dēlīšu un žoga imitāciju, durvis ar pastkasti - viss ir pārdomāts līdz sīkumiem.
Pateicoties vairākiem logiem, māja ir piepildīta ar gaismu, un bērns tajā varēs paslēpties no vasaras karstuma. Jaunajiem dārzniekiem zem logiem ir paredzēti mazi puķu podi, bet visiem zinātkāriem mazuļiem noteikti iepatiksies pulkstenis, kas palīdzēs iemācīties, kā noteikt laiku.
Bērnu lauku māja ir veidota no videi draudzīga polimēra. Materiāls ir izturīgs pret sauli, mitrumu un salnām, tādēļ, ja vēlaties, bērns varēs spēlēt mājā pat ziemā.
Rotaļlietai ir izturīga konstrukcija bez asām stūriem un skrāpējošām virsmām. Māja ir viegli samontējama un demontējama bez instrumentiem, izmantojot tikai komplektā iekļautas plastmasas detaļas. Rotaļlietai nav nepieciešama īpaša kopšana. Lai attīrītu māju no netīrumiem un putekļiem, ir pietiekami to apliet ar ūdeni no dārza šļūtenes.
Galvenās funkcijas:
vecums: no 2 gadiem,
izmērs: 140x108x115, 5 cm,
materiāls: augstas kvalitātes polimērs,
komplektā: stiprinājumi montāžai,
kastes izmērs: 134х103, 5х12, 5 cm.
Spēlējot šajā mājā, bērns imitē pieaugušos un attīsta komunikācijas prasmes.
Lai pirktu bērnu māju Latvijā ar kvalitātes garantiju, zvaniet mums un noformējiet pasūtījumu.

Pasūtiet šo preci tikai ar vienu klikšķi un brauciet pakaļ pasūtījumam, vai pasūtiet piegādi. Ērts serviss un optimālā cena. Ietaupiet naudu un laiku.

Pasūtījumus pieņemam arī pa telefonu (darba dienās - no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās - no 10:00 līdz 18:00). Piegādājam visā Latvijā.

Klikšķiniet uz linka, kas seko pēc burtiem W W W un pasūtiet tūlīt pat vai zvaniet.

Деревенский игровой домик Starplay.

Яркий игровой домик, который так похож на настоящий, станет отличной заменой самодельной палатке или вигваму из одеял. В уютном и вместительном доме можно весело проводить время с друзьями, и даже читать книжки с мамой.
Стены домика установлены под небольшим наклоном, что придает ему вид сказочной избушки. Покатая крыша с черепичным узором, стены с имитацией досок и забора, дверца с почтовым ящиком все продумано до мелочей.
Благодаря множеству окошек домик наполнен светом, и малышу будет прохладно в нем даже в летний зной. Для юных садоводов предусмотрены небольшие цветочные вазоны под окнами. А для маленьких знаек часы, чтобы научиться определять время.
Детский деревенский домик выполнен из экологически чистого полимера. Материал устойчив к солнцу, влаге и морозу, поэтому при желании ваш малыш сможет играть в домике даже зимой.
Игрушка имеет прочную конструкцию без острых углов и царапающих поверхностей. Домик легко собирается и разбирается без инструментов, при помощи пластмассовых комплектующих. Игрушка не требует специального ухода. Чтобы очистить дом от грязи и пыли, достаточно окатить его водой из садового шланга.
Основные характеристики:
возраст: от 2-х лет,
размер: 140х108х115, 5 см,
материал: высококачественный полимер,
в комплекте: крепления для сборки,
размер коробки: 134х103, 5х12, 5 см.

Играя в домике, ребенок подражает взрослым и развивает коммуникативные навыки.
Чтобы купить детский домик в Латвии с гарантией качества, звоните нам и оформляйте заказ.

Закажите этот товар в один клик и приезжайте его забирать, либо закажите доставку. Удобный сервис и оптимальная цена. Экономьте деньги и время.

Принимаем заказы и по телефону (рабочие дни – с 10:00 до 20:00, выходные – с 10:00 до 18:00). Доставляем по всей Латвии.

Жмите на ссылку после букв W W W и заказывайте прямо сейчас, либо звоните.

Ražotājs: Starplay
Stāvoklis: jaun.
Cena: 99 €
Tālrunis: (+371)26-00-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Granīta iela 3, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 20:00
Sest.10:00 - 18:00
Sv.10:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Zinva"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:06.11.2019 17:01