Bērnu Burvju Māja Starplay.

Sava burvju māja jautrām spēlēm - katrs mazulis sapņo par to. Savukārt vecāki vēlas, lai bērns pavadītu laiku droši un pieaugušo uzraudzībā. Bērnu burvju māja kļūs par lielisku risinājumu, jo tā ir izgatavota no izturīga un videi draudzīga materiāla. Visiem rotaļlietas elementiem ir noapaļotas malas, lai novērstu bērna ievainojumus.
Grubuļaina plastmasa, no kuras tiek izgatavota māja, neizbalē saulē un neizdala toksiskas vielas augstas temperatūras ietekmē. Polimērs, no kura izgatavotas spilgtas sienas un stilizēts jumts, atbilst Eiropas kvalitātes standartiem bērniem paredzētiem produktiem.
Mājā ir durvis un logi ar dubultslēģiem. Bet jūs varēsiet mierīgi pieskatīt bērnu caur logu virs durvīm, nepārkāpjot viņa privātumu. Ir improvizētā pastkastīte, ar kuras palīdzību bērni var apmainīties ar vēstulēm.
Galvenās funkcijas:
vecums: no 2 gadiem,
izmērs: 102x90x109 cm,
krāsa: sarkana, dzeltena, zaļa,
materiāls: augstas kvalitātes polimērs,
komplektā: montāžas stiprinājumi,
iepakojums: kaste 91x14, 5x61, 5 cm.
Spēļu māja tiek pārdota oriģinālajā iepakojumā, lai izvairītos no bojājumiem transportēšanas laikā. Rotaļlieta tiek montēta un uzstādīta bez papildu instrumentiem. Ir nepieciešami tikai komplektā iekļautie uzgriežņi.
Uzdāviniet bērnam prieku. Jūs varat pirkt spēļu māju un pasūtīt piegādi mūsu veikalā.

Pasūtiet šo preci tikai ar vienu klikšķi un brauciet pakaļ pasūtījumam, vai pasūtiet piegādi. Ērts serviss un optimālā cena. Ietaupiet naudu un laiku.

Pasūtījumus pieņemam arī pa telefonu (darba dienās - no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās - no 10:00 līdz 18:00). Piegādājam visā Latvijā.

Klikšķiniet uz linka, kas seko pēc burtiem W W W un pasūtiet tūlīt pat vai zvaniet.

Детский домик Магический, Starplay.

Собственный волшебный домик для веселых игр об этом мечтает каждый малыш. А родители хотят, чтобы ребенок проводил время в безопасности и под присмотром. Детский магический домик станет настоящей находкой, ведь он изготовлен из прочного экологически чистого материала. Все элементы игрушки имеют скругленные края, чтобы не допустить травмы малыша.
Шероховатый пластик, из которого изготовлен домик, не выгорает на солнце и не выделяет токсичных веществ под влиянием высокой температуры. Полимер, из которого изготовлены яркие стены и стилизованная крыша, соответствует европейским стандартам качества товаров для детей.
В домике есть дверь и окошки с двустворчатыми ставнями. Но вы сможете незаметно наблюдать за малышом через окно над дверцей, не нарушая его уединения. Через импровизированный почтовый ящик можно обмениваться письмами.
Основные характеристики:
возраст: от 2-х лет,
размер: 102х90х109 см,
цвет: красный, желтый, зеленый,
материал: высококачественный полимер,
в комплекте: крепления для сборки,
поставляется в коробке 91х14, 5х61, 5 см.
Игровой домик поставляется в заводской упаковке, чтобы избежать поломок при перевозке. Собирается и устанавливается игрушка без дополнительных инструментов. Потребуются только гайки, которые входят в комплект.
Подарите ребенку радость. Купить игровой домик и заказать адресную доставку вы можете в нашем магазине.

Закажите этот товар в один клик и приезжайте его забирать, либо закажите доставку. Удобный сервис и оптимальная цена. Экономьте деньги и время.

Принимаем заказы и по телефону (рабочие дни – с 10:00 до 20:00, выходные – с 10:00 до 18:00). Доставляем по всей Латвии.

Жмите на ссылку после букв W W W и заказывайте прямо сейчас, либо звоните.

Ražotājs: Starplay
Stāvoklis: jaun.
Cena: 59 €
Tālrunis: (+371)26-00-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Granīta iela 3, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 20:00
Sest.10:00 - 18:00
Sv.10:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Zinva"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:16.02.2021 11:17