Lauku rotaļu māja Starplay, Pink.

Bērnu lauku māja ir īsts „piparkūku namiņš”; pat tā stiprinājumi izskatās kā ledenes. Rozā māja attīsta iztēli un iedvesmo jūsu mazo princesi. Pidžamu ballīte ar draudzenēm, selfiji, pasakas un noslēpumi - jūsu bērna fantāzijai nav nekādu ierobežojumu.
Taču spēļu māja ir ne tikai izklaide. Tā ir miniatūra vasarnīca, kurā var stādīt puķes puķu podos un vērot kā tie aug. Pateicoties pulkstenim, bērns viegli iemācīsies noteikt vakara tējas laiku ar draugiem.
Māja ir izgatavota no īpaši izturīgas ekoloģiski pārbaudītas plastmasas. Tas nozīmē, ka tā ir pilnīgi nekaitīga jūsu bērnam. Materiāls nezaudē spilgtumu saulē un lietū un ir izturīgs pret zemām temperatūrām. Rotaļlietai ir uzticama konstrukcija bez asiem stūriem.
Mājiņa ir viegli demontējama un samontējama ar plastmasas stūrīšiem un uzgriežņiem. Visām rotaļlietas daļām ir neslīdoša virsma un tās var efektīvi tīrīt ar parasto ūdeni.
Galvenās funkcijas:
- vecums: no 2 gadiem
- izmērs: 140/108/115, 5 cm
- krāsa: aveņu, rozā, balta
- materiāls: augstas kvalitātes polimērs
- komplektā: montāžas elementi
- kastes izmērs: 134/103, 5/12, 5 cm

Uzdāviniet savai meitai prieku un jaunus gaišus iespaidus. Ļaujiet viņai justies kā maza saimniece savā mājā.
Mūsu veikala konsultants dos jums padomu, kā izdevīgi pirkt bērnu māju Latvijā.

Pasūtiet šo preci tikai ar vienu klikšķi un brauciet pakaļ pasūtījumam, vai pasūtiet piegādi. Ērts serviss un optimālā cena. Ietaupiet naudu un laiku.

Pasūtījumus pieņemam arī pa telefonu (darba dienās - no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās - no 10:00 līdz 18:00). Piegādājam visā Latvijā.

Klikšķiniet uz linka, kas seko pēc burtiem W W W un pasūtiet tūlīt pat vai zvaniet.

Деревенский игровой домик Starplay, Pink.

Детский деревенский домик настоящая пряничная избушка, в нем даже крепления похожи на конфеты-монпасье. Розовый дом развивает воображение и вдохновляет вашу принцессу на девчоночьи затеи. Пижамная вечеринка с подружками, селфи, сказки и секреты нет предела фантазии вашей малышки.
Но игровой домик это не только развлечения. Это миниатюрная дача, где можно сажать в вазоны любимые цветы и наблюдать за их ростом. Благодаря часам малышка с легкостью научится определять время вечернего чаепития с друзьями.
Дом выполнен из высокопрочного пластика, прошедшего экологический контроль. Это означает, что он абсолютно безвреден для вашего ребенка. Материал не теряет яркости под солнцем и дождем, а также устойчив к низкой температуре. У игрушки надежная конструкция без острых углов.
Избушка легко разбирается и собирается при помощи пластиковых уголков и гаек. Все детали игрушки имеют нескользящую поверхность и эффективно очищаются обычной водой.
Основные характеристики:
- возраст: от 2-х лет
- размер: 140/108/115, 5 см
- цвет: малиновый, розовый, белый
- материал: высококачественный полимер
- в комплекте: элементы для сборки
- размер коробки: 134/103, 5/12, 5 см

Подарите своей дочурке радость и новые яркие впечатления. Пусть она почувствует себя маленькой хозяйкой собственного дома.
Консультант нашего магазина подскажет, как будет выгодно именно для вас купить детский домик в Латвии.

Закажите этот товар в один клик и приезжайте его забирать, либо закажите доставку. Удобный сервис и оптимальная цена. Экономьте деньги и время.

Принимаем заказы и по телефону (рабочие дни – с 10:00 до 20:00, выходные – с 10:00 до 18:00). Доставляем по всей Латвии.

Жмите на ссылку после букв W W W и заказывайте прямо сейчас, либо звоните.

Ražotājs: Starplay
Stāvoklis: jaun.
Cena: 99 €
Tālrunis: (+371)26-00-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Granīta iela 3, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 20:00
Sest.10:00 - 18:00
Sv.10:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Zinva"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:06.11.2019 11:31