Pēdējie Rati. Condor 4 jauni bērnu rati no Abc-Design, pieejama mountain krāsa. (Cena iepriekš 600€)

Komplektācijā:
Rāmis,
Ratu grozs,
Kulba,
Matracis
Sēžamā daļa.

Condor 4 bērnu rati ir ne tikai universāli rati, bet tiem arī piemīt daudz noderīgu un ērtu funkciju. Mazulim būs ērta un droša gulēšana kulbiņā ar elpojošu matracīti.
Tad atliek paņemt līdzi tikai autokrēsliņu. Uzstādīt autokrēsliņu uz ratu rāmja nesagādās Jums nekādas problēmas.

Kad mazais paaugsies kulbu ar pāris veiklām kustībām nomainīsiet pret sporta daļu. Sporta daļas augstā atzveltne ir nolaižama tik slīpi, lai nodrošinātu mazuļa mugurkaulam maksimālu atbalstu. Priekšējie riteņi grozāmi un bloķējami, aizmugurējie riteņi aprīkoti ar atsperu amortizāciju. Atbloķētā režīmā riteņi manevrējas 360 grādu rādiusā.

Praktiskās un viegli izmantojamās ratiņu bremzes neļaus ratiem izkustēties no vietas. Kad būsiet gatavi turpināt ceļu bremzi varēsiet tikpat viegli atbloķēt. Pateicoties regulējamam muguras un kāju balstam Jūsu mazulim būs ērti gulēt ratiņos. Ratu materiāli nodrošina labu ventilāciju, aizsargā pret saules nelabvēlīgo ietekmi, nodrošina vēdināšanu un pasargā Jūsu mazuli no sakaršanas. Audums ļoti viegli tīrāms.

Condor 4 ļoti kompakti saliekas un vietu aizņem minimāli. Riteņus var ērti demontēt. Pateicoties lodīšu gultņiem Jūsu ratiņi spēs veikt manevrus bez liekas piepūles. Ratu regulējamā muguras atzveltne garantē patīkamu braucienu. ABC-Design ratiņi ir ērti vadāmi neatkarīgi no vecāku auguma garuma. Noregulējiet roktura augstumu Jums piemērotā augstumā un izbaudiet pastaigu ar savu mazuli. ABC-Design sēžamo ratiņu roku balsti ir viegli noņemami bez liekas piepūles. Grozāmie priekšējie riteņi piešķir ratiņiem ideālu manevrētspēju.

Varat nesatraukties par savu mazo pasažieri.
5punktu drošības jostas neļaus Jūsu mazulim izkrist vai pašam izkāpt no ratiņiem.
Piekritīsiet, ka vērot pasauli no viena leņķa var garlaikot. Tādēļ esam nodrošinājuši iespēju sēžamo daļu pārlikt, lai mazais var skatīties sev vēlamā virzienā. Ratu pagarināmais jumtiņš nodrošinās nepieciešamo ēnu Jūsu bērniņam.
Universālie rokturi dod priekšrocību stiprināt pie rāmja somu, saulessargu un glāzīšu turētāju.

Superīgi rati Jūsu superbēbim.

Tips: 2 vienā
Ražotājs: Abc-Design
Modelis: Condor
Stāvoklis: jaun.
Cena: 450 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:02.09.2019 16:23