Praktiski jauni rati bez pleķiem, netīrumiem un izbalējamu sekām;

Super Nitro ir fantastisks visurgājējs, ko var viegli manevrēt pilsētas ielās un vadīt pa grūti izbraucamām vietām un sniegu, pateicoties lielajiem, cietajiem un rotējošajiem priekšējiem riteņiem. Tikai 57 cm platie bērnu ratiņi ļauj bez grūtībām tikt liftā un metro.
Super Nitro izturīgais un stabilais rāmis un riteņi šos bērnu ratiņus padara par vieniem no labākajiem gan pilsētā, gan veicot garus braucienus pa sliktu ceļa segumu visos laika apstākļos.

Neraugoties uz kompakto izmēru, rāmis nodrošina ietilpīgu sēdekļa bloku ar tādiem pašiem izmēriem kā vairākumam citu Emmaljunga bērnu ratiņu (90 cm garš un 32 cm plats). Tas ļauj bērnam ērti justies šajos bērnu ratiņos līdz aptuveni 3 gadu vecumam. Sēdekļa bloks ir reversīvs, tāpēc jūs varat izvēlēties, vai bērns sēž ar seju vai muguru pret jums.

Funkcijas:

Patentētais E. A. S. T TM nodrošina regulējamu atsperojuma sistēmu, kas bērnam ļauj baudīt maksimāli komfortablu braucienu.
Sēdekļa bloka jumtiņš darbojas kā vēja aizsegs un nojume karstos laika apstākļos.
Sēdekļa bloku var viegli apgriezt otrādi.
Atstarojošas šuves uzlabotai redzamībai, pastaigājoties tumsā.
Sēdekļa blokam ir 5 punktu drošības josta ar regulējamu augstumu. Bērns var baudīt ērtu braucienu, pateicoties elastīgajai drošības jostai.
Sēdekļa bloks ir aprīkots ar drošības rāmi galvas aizsardzībai, kas aktivizējas brīdī, kad tiek nolaists muguras balsts.

Jauni veikalos sakot no 1290 Eur;

Par cenu vēl varam mazliet runāt;

Iespējama piegāde.

Tips: 2 vienā
Ražotājs: Emmaljunga
Modelis: Super Nitro
Stāvoklis: lietota
Cena: 380 €
Tālrunis: (+371)28-63-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:23.05.2020 08:57