Minigolfa parks, peintbollāzertaga parks-laba vieta kur sarīkot bērnu jubilejas, ģimenes pasākumus, sporta spēles, kā ģimenēm, tā arī darba kolektīviem. Viesu nams, pie galdiem 60 cilvēkiem.
Atrodamies 30 km no Rīgas, Murjāņos, 5 min gājienā no sabiedriskā traansporta pieturas-Murjāņu sporta internatskola.
MiniGolfa parks ar 18standarta betonētiem celiņiem, nojumi ar mangali, dīķi kur nopeldēties un pamakšķerēt, var uzspēlēt futbolu vai volejbolu.
Nojumes īre ar minigolfa inventāru 10eur/st atkarībā no cilvēku skaita, darba ienās lētāk. Minigolfa spēle ar inventāra nomu 2.0eur. pieaugušajiem, 1.0eur bērniem.
Minigoolfu interesanti spēlēt rakstot punktus, sacensību veidā, kā individuāli, tā arī pāru spēlēs, uzvarētājam balva, ja daudz spēlētāju, var dalīt, spēlētāji līdz 10 gadiem, līdz 55 gadiem un seniori.
Peintbolalāzertaga parks ar pieciem interesantiem laukumiem 5ha platībā, bezmaksas nojumes ar mangali piknikam, dīķi kur nopeldēties un pamakšķerēt. peintbola sākuma komplekts ar 100 lodītēm un spēles vadīšanu un apkalpošanu 6.5eur/pers.
lāzertags pirmā st. -8.0eur/pers. nākošā st. 1.5eur/pers.
Viesu nams Ieviņas-banketa zāle 60 cilv. klājam galdus, ielā āra nojume 100 cilv.
Tie kuri vēlas peintbolu vai lāzertagu uzspēlēt tuvāk Rīgai, to var izdarīt Mārupē, Ieķos, ar bezmaksas nojumi un mangali piknikam, nojume 50 cilvēkiem.

Pasākuma nosaukums: Minigolf, peintb
Vieta: Murjāņi, vn. Ieviņas
Cena: 11 €
Tālrunis: (+371)26-49-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Ieviņas

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:16.09.2019 10:40