Saules Led tūrisma lampa-lukturis (4836)

Divi Izmantošanas Veidi - lukturītis, kā arī lampa. Pateicoties tā dizainam, lampa var darboties kā tradicionāls lukturītis, un, kad mēs to izstiepjam, mums ir piekārta lampa, kas spīd ar spēcīgu gaismu. noderēs sīkiem remontdarbiem automašīnā, lasīšanai, kempingam vai kā galda apgaismojums kempingā. Gaismas slēdzis atrodas uz korpusa.

METĀLA ROKTURI - lampai ir metāla rokturi, lai to varētu ērti izmantot, kad tā ir atlocīta, pakārt, piemēram, teltī vai darbnīcā.

DIVI UZLĀDĒŠANAS VEIDI - lampu var uzlādēt tradicionāli ar strāvas padevi no tīkla un tajā ir iebūvēts saules saules panelis. Saules opcija ļauj uzlādēt lampu vietā, kur nav pieejama elektrība. Pēc uzlādes lampa darbojas 3 līdz 5 stundas.

SPECIFIKĀCIJA
zila krāsa
materiāls: plastmasa/metāls
maksimālā gaismas jauda: 1 W + 6 LED
Diodes kalpošanas laiks: apmēram 1200 h
gaismas jauda: 20 lm
gaismas diapazons: 10 m
izmēri: 13, 5 x 9, 2 cm
izmēri pēc izstiepšanas: 19, 5 x 9, 2 cm
svars: 0, 300 kg
svars iepakojumā: 0, 327 kg

IEKĻAUTA
lampa
strāvas kabelis

Moderna, tūristu saules lampa lieliski iederēsies dārzā, izbraucienos, nometnēs, kempingos, izdzīvošanas, makšķerēšanas vai kempinga laikā. Tas dod daudz spilgtas gaismas un vienlaikus taupa enerģiju. Ērti rokturi ļauj to pakārt uz zara vai telts sofīta. Lampa ir viegla, kompakta un izturīga.

Skatīties linku apakšā, tur kur vārds < Apskatīties >

Солнечный LED туристическая лампа-фонарь (4836)

ДВА СПОСОБА ИСПОЛЬЗОВАНИЯ - фонарик, а также лампа. Благодаря своей конструкции лампа может работать как традиционный фонарик, а когда мы ее растягиваем, у нас получается подвесная лампа, которая светит ярким светом. пригодится при мелком ремонте в машине, для чтения, в походе или в качестве настольного освещения в кемпинге. Выключатель света находится на корпусе.

МЕТАЛЛИЧЕСКИЕ РУЧКИ - лампа имеет металлические ручки, поэтому вы можете легко использовать ее в разложенном виде, чтобы повесить, например, в палатке или в мастерской.

ДВА СПОСОБА ЗАРЯДКИ - фонарь может заряжаться традиционным питанием от сети и имеет встроенную солнечную панель. Солнечный вариант позволяет заряжать лампу в месте, где у вас нет доступа к электричеству. После зарядки лампа работает от 3 до 5 часов.

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Синий цвет
материал: пластик/металл
максимальная мощность света: 1 Вт + 6 LED
срок службы диода: около 1200 ч
световой поток: 20 лм
световой диапазон: 10 м
размеры: 13, 5 х 9, 2 см
размеры после растяжения: 19, 5 х 9, 2 см
вес: 0, 300 кг
вес в упаковке: 0, 327 кг

ВКЛЮЧЕНО
фонарь
кабель питания

Современный, туристический светильник на солнечной батарее прекрасно подойдет в саду, в походах, лагерях, кемпингах, во время выживания, рыбалки или кемпинга. Он дает много яркого света и в то же время является энергосберегающим. Удобные ручки позволяют повесить его на ветку или софит палатки. Лампа легкая, компактная и прочная.

Смотрите линк внизу, там где слово < Посмотреть >

Tips: Tūrisma aprīkojums
Ražotājs: 4836
Stāvoklis: jaun.
Cena: 10 €
Tālrunis: (+371)29-76-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Piedrujas 11, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA Febia

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 03.05.2024 09:11