Auto kompresors - pumpis Xtrobb (P21866)

Iebūvēts vadības panelis - aprīkots ar manometru, slēdzi un lukturīti. Ļoti viegli lietojams un kompakts. Neaizstājams visur, kur telpa ir ierobežota. Turklāt tas ir aprīkots ar ērtu, iebūvētu rokturi, kas ievērojami atvieglo tā kustību. Elektroniskais manometrs ar displeju izslēdz kompresoru, kad tiek sasniegts iestatītais spiediens.
Automašīnas kompresoram ir LCD displejs. Jūs varat nolasīt spiedienu no displeja (2 vienībās PSI un BAR), kas ļauj kontrolēt to riepās un iestatīt maksimālo augstumu, kas atbilst jūsu riepām. Tas ievērojami atvieglo precīzu sūknēšanu.
Universāls - papildus komplektā ir iekļauti trīs uzgaļi, tāpēc auto kompresoru var izmantot ne tikai riepu piepumpēšanai, bet arī matračiem, bumbiņām, pontoniem vai peldbaseiniem.
Sūknim ir DC 12V kabelis, 2, 8 m garš, un spiediena šļūtene, 47 cm gara, ar spailes galu automašīnu un motociklu riepu piepumpēšanai. Ierīcei ir arī lukturītis.

SPECIFIKĀCIJA
melna krāsa
materiāls: ABS + metāls
maksimālais spiediens: PSI: 150, bāri: 10
virzuļu skaits: 1
sūknēšanas šļūtenes garums: 47 cm
strāvas vada garums: 280 cm
jauda: 12W
spriegums: 12V
maksimālais nepārtrauktas lietošanas laiks: 20 min
izmēri: 15 x 25 x 7, 5 cm
svars: 834 g
svars iepakojumā: 1, 070 kg

IEKĻAUTS
1 kompresors
2 drošinātāji
3 sūknēšanas uzgaļi

Auto kompresors ir ierīce, ko izmanto gaisa piepumpēšanai automašīnu riepās. Tas ir svarīgs instruments, kas ļauj uzturēt pareizu riepu spiedienu, kas ir ļoti svarīgi braukšanas drošībai, degvielas patēriņa efektivitātei un riepu kalpošanas laikam.

Skatīties linku apakšā, tur kur vārds < Apskatīties >

Автомобильный компрессор - насос Xtrobb (P21866)

Встроенная панель управления – оснащена манометром, переключателем и фонариком. Очень прост в использовании и компактен. Незаменим там, где пространство ограничено. Кроме того, он оснащен удобной встроенной ручкой, что значительно облегчает его перемещение. Электронный манометр с дисплеем отключает компрессор при достижении заданного давления.
Автомобильный компрессор имеет ЖК-дисплей. Вы можете считать давление на дисплее (в 2 единицах PSI и BAR), что позволяет отслеживать его в шинах и устанавливать максимальную высоту, подходящую для ваших шин. Это значительно облегчает точную накачку.
Универсальный - дополнительно в комплект входят три насадки, поэтому автомобильный компрессор можно использовать не только для накачивания шин, но и для накачивания: матрасов, мячей, понтонов или бассейнов.
Насос имеет кабель постоянного тока 12В длиной 2, 8 м и напорный шланг длиной 47 см с зажимом на конце для накачивания шин автомобилей и мотоциклов. Также в устройстве имеется фонарик.

СПЕЦИФИКАЦИЯ
черный цвет
материал: АБС + металл
максимальное давление: PSI: 150, бар: 10
количество поршней: 1
длина перекачивающего шланга: 47 см
длина шнура питания: 280 см
мощность: 12 Вт
напряжение: 12 В
максимальное время непрерывного использования: 20 мин.
размеры: 15 х 25 х 7, 5 см.
вес: 834 г
вес в упаковке: 1.070 кг

ВКЛЮЧЕНО
1 компрессор
2 предохранителя
3 насадки для сцеживания

Автомобильный компрессор – это устройство, которое используется для накачивания воздуха в автомобильные шины. Это важный инструмент, который позволяет поддерживать необходимое давление в шинах, что имеет решающее значение для безопасности вождения, топливной экономичности и срока службы шин.

Смотрите линк внизу, там где слово < Посмотреть >

Tips: Tūrisma aprīkojums
Ražotājs: P21866
Stāvoklis: jaun.
Cena: 26.99 €
Tālrunis: (+371)29-76-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Piedrujas 11, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA Febia

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 13.05.2024 11:55