Pārdodu Norvēģijā 2023.gada augustā pirktu Norse Camp auto telti. Lietota 2 naktis (jauna telts stāvoklī).

Viens no veiksmīgākajiem automašīnu telšu veidiem ir “Fold-up Hard Top”. Tā kā tas aizņem ļoti maz vietas uz automašīnas jumta un nepārsniegs automašīnas gabarītus (atšķirībā no POP-UP tipa, kas karāsies no jūsu automašīnas). Deļ savas konstrukcijas ir ļoti viegli saliekams, un tas atšķirās no veca tipa "Fold-up soft top", kur bija diezgan sarežģīti salikt telti maisā.

Vairāk informācijas par telti var atrast norvēģu ražotāja Nord Camp mājaslapā. Pievienoju arī saiti (blakus telefona numuriem), kā salikt telti.

Продаю авто палатку Norse Camp, куплена была в Норвегии в августе 2023 года. Использовали 2 ночи ( состояние новой палатки).

Один из самых удачных типов авто палаток “Fold- up hard top”. Так как занимает очень мало места на крыше авто и не будет превышать габариты автомобиля (в отличии от типа POP-UP который будет свешать с вашего автомобиля). За счет конструкции очень легко собирается и разбирается в отличии от своего более старого прототипа ” Fold -up soft top” когда необходимо палатку собирать в чехол.

Больше информации о палатке можно найти на сайте норвежского производителя ”Norse camp”. Так же добавил ссылку ( рядом с номеров телефона) как собирается палатка.

Tips: Tūrisma aprīkojums
Ražotājs: Norse Camp
Stāvoklis: lietota
Cena: 2 500 €
Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 02.04.2024 00:37