Lifetime 90022 Bērnu strītbola komplekts (1.65 - 2.29m).

Vai jūs bieži domājat par to, kā beidzot atraut savus bērnus no telefona vai planšetdatora? Vislabākais variants ir iepriecināt viņus ar dāvanu, kas veicinās viņu aktīvo laika pavadīšanu. Bērnu strītbola grozs ir tieši tas, kas jums ir nepieciešams. Mēs garantējam, ka arī bērniem tas patiks.
Šim grozam ir vairākas priekšrocības - tas ir pārnēsājams, un tā pamatne ir piepildāma ar ūdeni vai smiltīm, kas ir vajadzīgs, lai nodrošinātu konstrukcijas stabilitāti. Groza augstums ir viegli regulējams, tāpēc tas ir ideāls risinājums jebkura vecuma bērniem un pusaudžiem, un pat pieaugušie būs ieinteresēti pievienoties. Vairogs ir izgatavots no īpaši blīva polikarbonāta, kas garantē konstrukcijas izturību pret sitieniem un skrāpējumiem. Jūs varat būt pārliecināti, ka šāda veida sporta aprīkojums kalpos jums ilgu laiku.
Nodrošiniet saviem bērniem jautru un aktīvu atpūtu svaigā gaisā un veiciniet viņu balsta un kustību sistēmas un muskuļu attīstību, kad viņi spēlē un sacenšas. Pasūtiet modernu un praktisku LIFETIME basketbola komplektu jau šodien.

Produkta apraksts:
Veids: Pārvietojams;
Bāzes tilpums: 37 litri;
Vairoga izmērs: 81 cm Impact izturīgais pret sitiniem un skrāpējumiem vairogs no HDPE polikarbonāta, ar polsterējumu un krāsojumu, kas ir izturīgs pret izbalēšanu saulē;
Grozs: Klasiskais izmērs (1.5 cm), tērauda stīpa un 50g tīkliņš (visiem laika apstākļiem);
Augstuma regulēšana: teleskopiskā augstuma regulēšana bez papildus instrumentiem no 1.65 m līdz 2.29 m.
Stabs: Melns (7 cm) apaļas formas, tērauda, pulverkrāsojums korozijas novēršanai;
Svars: 14 kg

Pasūtiet šo preci tikai ar vienu klikšķi un brauciet pakaļ pasūtījumam, vai pasūtiet piegādi. Ērts serviss un optimālā cena. Ietaupiet naudu un laiku.

Pasūtījumus pieņemam arī pa telefonu (darba dienās - no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās - no 10:00 līdz 18:00). Piegādājam visā Latvijā.

Klikšķiniet uz linka, kas seko pēc burtiem W W W un pasūtiet tūlīt pat vai zvaniet.

LIFETIME 90022 Детское стритбольное кольцо (1.65 - 2.29m).

Размышляете над тем, как наконец-то оторвать своих детей от компьютера или планшета? Самый оптимальный вариант – сделать им подарок, который будет способствовать их активному времяпрепровождению. Детское стритбольное кольцо – это именно то, что вам нужно. Гарантируем, что и детям понравится.
Данное кольцо имеет ряд преимуществ – оно портативное, а его основание наполняется водой или песком для придания ему устойчивости. Высота кольца легко регулируется, поэтому оно прекрасно подойдёт для детей и подростков любого возраста, и даже взрослым будет интересно присоединиться. Щит изготовлен из поликарбоната высокой плотности, что гарантирует прочноcть конструкции и ее устойчивость к повреждениям. Вы можете быть уверены, что подобное спортивное оборудование прослужит вам длительное время.
Обеспечьте своим детям веселый и активный отдых на свежем воздухе и поспособствуйте развитию их мускулатуры и опорно-двигательного аппарата через игру и соревнование. Заказывайте современное и практичное баскетбольное кольцо LIFETIME уже сегодня.
Преимущество:
портативный;
щит - поликарбонат высокой плотности;
механизм регулировки высоты - телескопический;
баскетбольное кольцо - классическое из стали, без пружин.

Размеры:
диаметр щита 81 см.
высота регулируется от 1, 60м до 2, 29м.
диаметр кольца 38, 10 см. , сечение обода 1, 5 см.

Характеристики:
объем основания - 37 л. (наполняется водой или песком)
телескопическая штанга состоит из 3-х частей, диаметр 7 см. , порошковая окраска
Вес: 14 кг

Закажите этот товар в один клик и приезжайте его забирать, либо закажите доставку. Удобный сервис и оптимальная цена. Экономьте деньги и время.

Принимаем заказы и по телефону (рабочие дни – с 10:00 до 20:00, выходные – с 10:00 до 18:00). Доставляем по всей Латвии.

Жмите на ссылку после букв W W W и заказывайте прямо сейчас, либо звоните.

Tips: Basketbols
Ražotājs: Lifetime
Stāvoklis: jaun.
Cena: 79 €
Tālrunis: (+371)26-00-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Granīta iela 3, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 20:00
Sest.10:00 - 18:00
Sv.10:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Zinva"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:08.10.2019 14:57