Lifetime 1268 basketbola pārvietojamais komplekts (2.45 - 3.05m).

Vai vēlaties atjaunināt inventāru jūsu bērnu sporta centrā vai skolā? Vai jūs gribat iegādāties izturīgas un kvalitatīvas sporta iekārtas? Mēs piedāvājam jums lielisku risinājumu - regulējamu basketbola un strītbola komplektu. Šis grozs ir piemērots arī jūsu mājai vai vasarnīcai - ideāls variants jautrai izklaidei, kas tajā pašā laikā stiprina veselību.
Komplekts ir pārvietojamais, tāpēc to ir ļoti viegli uzstādīt gan sporta zālē, gan ārā. Vairogs ir izgatavots no izturīga polikarbonāta, kas garantē šī sporta aprīkojuma izturību. Šāda iekārta jums kalpos daudzus gadus, turklāt tas ir lielisks ieguldījums bērnu fiziskās audzināšanas attīstībā. Regulējiet gredzena augstumu atkarībā no spēlējošo vecuma – šī ir ļoti ērta funkcija, ja jūsu zālē regulāri spēlē dažāda vecuma bērni.
Pasteidzieties un pasūtiet šo ērto un praktisko basketbola grozu jau šodien - mēs to piegādāsim vajadzīgajā adresē, cik drīz vien iespējams. Bērnu veselība un labs garastāvoklis ir jūsu rokās.
Produkta apraksts:
Veids: Pārvietojams;
Bāze: 45 litri;
Balstvirsmas izmērs: 109 x 130 cm;
Vairoga izmērs: 112 cm diametra Impact sitienu un skrāpējumu izturīgs HDPE polikarbonāts, ar polsterējumu un krāsojumu, kas ir izturīgs pret izbalēšanu saulē;
Grozs: Klasiskais izmērs, 1.5 cm. tērauda stīpa un 50g tīkliņu (visiem laika apstākļiem);
Augstuma regulēšana: Teleskopiskā augstuma regulēšana bez papildus instrumentiem no 2.45 m līdz 3.05 m. ;
Stabs: Melns (7 cm) apaļas formas, tērauda, pulverkrāsojums korozijas novēršanai;
Svars: 25 kg
Galvenās detaļas izgatavotas ASV.
Nepieciešama salikšana.

Stabilitātei vienkārši piepildiet statīva bāzi ar smiltīm vai ūdeni. Ūdeni ir vieglāk uzpildīt, biežai pārvietošanai – izliet un bāzi izžāvēt.
Smiltis nodrošina statīvu ar lielāku stabilitāti, ja vēlaties, lai statīvs iztur spēcīgas vēja brāzmas un agresīvu spēles stilu.

Pasūtiet šo preci tikai ar vienu klikšķi un brauciet pakaļ pasūtījumam, vai pasūtiet piegādi. Ērts serviss un optimālā cena. Ietaupiet naudu un laiku.

Pasūtījumus pieņemam arī pa telefonu (darba dienās - no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās - no 10:00 līdz 18:00). Piegādājam visā Latvijā.

Klikšķiniet uz linka, kas seko pēc burtiem W W W un pasūtiet tūlīt pat vai zvaniet.

Lifetime 1268 регулируемое баскетбольное кольцо (2.45 - 3.05m)

Желаете обновить инвентарь в своем детском спортивном центре или школе? Хотите приобрести долговечное и качественное оборудование? Предлагаем вам отличное решение для игры в баскетбол и стритбол – регулируемое баскетбольное кольцо. Это кольцо подойдет также и для вашего дома или дачи – прекрасный вариант для весёлого времяпрепровождения, укрепляющего здоровье.
Кольцо портативное, поэтому его легко можно установить как в спортивном зале, так и на улице. Баскетбольный щит сделан из прочного поликарбоната, который гарантирует долговечность этого спортивного оборудования. Подобный инвентарь прослужит вам много лет, к тому же, это отличный вклад в развитие физической культуры детей. Регулируйте высоту кольца в зависимости от возраста играющих – это очень удобная функция, когда заниматься приходят дети разных возрастов.
Торопитесь приобрести это удобное в использовании и практичное баскетбольное кольцо – мы доставим его по нужному адресу в максимально короткий срок. Здоровье и хорошее настроение детей – в ваших руках.
Портативные баскетбольные системы от компании Lifetime Products (США) являются одними из лучших в этом классе.

Система Lifetime 1268
портативная, основание с роликами;
тип щита - Impact, материал поликарбонат высокой плотности;
механизм регулировки высоты - телескопический;
баскетбольное кольцо - классическое стальное без пружин.

Размеры:
размер основания 1, 3 х 1.1 м.
размер щита 112 х 71 х 3 см.
высота регулируется от 2.45 до 3.05 м.
диаметр кольца 45, 7 см. , сечение обода 1, 5 см.

Характеристики:
вес системы - 25 кг.
объем основания - 45 л. (наполняется водой или песком)
телескопическая штанга состоит из 3-х частей, диаметр 7 см. , порошковая окраска.

Параметры упаковки:
Размеры - 113 х 14 х 70 см.
Объем - 0, 12 м. куб.

Закажите этот товар в один клик и приезжайте его забирать, либо закажите доставку. Удобный сервис и оптимальная цена. Экономьте деньги и время.

Принимаем заказы и по телефону (рабочие дни – с 10:00 до 20:00, выходные – с 10:00 до 18:00). Доставляем по всей Латвии.

Жмите на ссылку после букв W W W и заказывайте прямо сейчас, либо звоните.

Tips: Basketbols
Ražotājs: Lifetime 1268
Stāvoklis: jaun.
Cena: 99 €
Tālrunis: (+371)26-00-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Granīta iela 3, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 20:00
Sest.10:00 - 18:00
Sv.10:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Zinva"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:23.09.2019 11:51