Lifetime 90000 basketbola pārvietojamais komplekts (2.45 - 3.05m).

Aktīvas spēles svaigā gaisā ir jebkura vecuma cilvēku labas veselības un imunitātes garantija. Parūpējieties par visas jūsu ģimenes lielisku veselību un noskaņojumu jau šodien - iegādājieties augstas kvalitātes basketbola grozu LIFETIME 90000, kura augstums ir viegli regulējams līdz pat oficiālajam. Tagad jaunā paaudze vienmēr spēlēs ar bumbu jūsu mājās pagalmā, uzlabojot savu fizisko formu un reakcijas ātrumu.
Viena no galvenajām šī basketbola kompleksa priekšrocībām ir tā mobilitāte. Pārvietot to uz pareizo vietu palīdz īpašie riteņi pamatnes apakšā. Turklāt šī sporta inventāra priekšrocība ir universāla un droša konstrukcija – komplekss ir izgatavots no modernākajiem kvalitatīviem materiāliem. Basketbola stends ir ūdensizturīgs, tāpēc tas nebaidās no lietus. Jūs varat būt pārliecināti arī par tā stabilitāti - konstrukcijas pamatne tiek piepildīta ar ūdeni vai smiltīm.
Pasūtiet preces piegādi vai dodieties uz mūsu veikalu Granīta ielā 3 Rīgā. Tagad siltas pavasara un vasaras dienas būs iedvesmotas ar konkursa garu - uz priekšu, uz jaunām uzvarām.
LIFETIME 90000 basketbola pārvietojamais komplekts.
Jūs novērtēsiet Lifetime 90000 pārvietojamo basketbola statīvu.
Tiklīdz Jūs to saņemsiet, tā vairāk nevajadzēs gaidīt, lai spēlētu basketbolu: laika apstākļiem nebūs nozīmes.
Stabilitātei vienkārši piepildiet statīva bāzi ar smiltīm vai ūdeni.
Ūdeni ir vieglāk uzpildīt, biežai pārvietošanai – izliet un bāzi izžāvēt.
Smiltis nodrošina statīvu ar lielāku stabilitāti, ja vēlaties, lai statīvs iztur spēcīgas vēja brāzmas un agresīvu spēles stilu.
Lifetime 90000pārvietojamais basketbola statīvs ir aprīkots ar sitienu un skrāpējumu izturīgu HDPE plastikas Makrolon vairogu.
Pulverkrāsojums novērš statīva koroziju.
Lifetime 90000 pārvietojamais basketbola statīvs ir aprīkots ar Teleskopisko augstuma regulēšanu bez papildus instrumentiem.

Produkta apraksts:
Veids: Pārvietojams, bāze - 128 litri. ;
Vairoga izmērs: 123 cm diametra Slam-It sitienu un skrāpējumu izturīga HDPE plastika, ar polsterējumu un krāsojumu, kas ir izturīgs pret izbalēšanu saulē;
Grozs: Klasiskais izmērs (1.5 cm), tērauda stīpa un 70g tīkliņu (visiem laika apstākļiem);
Augstuma regulēšana: Teleskopiskā augstuma regulēšana bez papildus instrumentiem no 2.45 m līdz 3.05 m. ;
Stabs: Melns (7 cm) apaļas formas, tērauda, pulverkrāsojums korozijas novēršanai;
Svars: 41 kg.

Galvenās detaļas izgatavotas ASV.
Nepieciešama salikšana.

Pasūtiet šo preci tikai ar vienu klikšķi un brauciet pakaļ pasūtījumam, vai pasūtiet piegādi. Ērts serviss un optimālā cena. Ietaupiet naudu un laiku.

Pasūtījumus pieņemam arī pa telefonu (darba dienās - no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās - no 10:00 līdz 18:00). Piegādājam visā Latvijā.

Klikšķiniet uz linka, kas seko pēc burtiem W W W un pasūtiet tūlīt pat vai zvaniet.

LIFETIME 90000 регулируемое баскетбольное кольцо (2.45 - 3.05m)

Активные игры на свежем воздухе – залог здоровья и крепкого иммунитета людей любого возраста. Позаботьтесь о прекрасном самочувствии и настроении всей вашей семьи уже сегодня – приобретайте особо качественное баскетбольное кольцо LIFETIME 90000, высота которого легко регулируется вплоть до официальной. Теперь подрастающее поколение всегда найдет, чем заняться во дворе вашего дома, соревнуясь друг с другом в меткости и скорости реакции.
Одно из главных преимуществ этого баскетбольного щита с кольцом – его портативность. Переместить его в нужное место помогут специальные ролики в основании кольца. Помимо этого, достоинством этого спортивного снаряда является универсальная и прочная конструкция - при изготовлении кольца используются самые современные и качественные материалы. Баскетбольный стенд является водонепроницаемым, поэтому ему не страшен проливной дождь. Можете быть уверены также и в его устойчивости – основание наполняется водой или песком.
Закажите доставку товара или приезжайте к нам в магазин на улице Гранита 3 в Риге. Теперь теплые весенние и летние дни будут пропитаны духом соревнований – вперед, к новым победам.
LIFETIME 90000 регулируемое баскетбольное кольцо.
Механизм регулировки высоты - телескопический.
Тип щита - Makrolon материал полиэтилен высокой плотности.
Баскетбольное кольцо - Slam-It, сталь, без пружин.

Размеры:
Диаметр щита 123 см.
Высота регулируется от 2.45 до 3.05 м.
Диаметр кольца 45, 7 см. , сечение обода 1, 5 см.

Характеристики:
Объем основания - 128л. (наполняется водой или песком);
Телескопическая штанга состоит из 3-х частей, диаметр 7 см. , порошковая окраска;
Вес: 41 кг.

Преймушества:
Легко регулируемая высота от 245 см до 305 см;
Одной рукой вы сможете увеличить высоту кольца от 245 см до официального - 305 см в высоту, т. е. кольцо может быть легко приспособлено к потребностям детей и молодежи.
Водонепроницаемый нейлон;
Баскетбольное кольцо щита оснащено стабилизирующей стальной рамой;
Щит изготовлен из поликарбоната Makrolon - очень устойчивые болты.

Главное преимущество этого баскетбольного комплекта является универсальная и прочная конструкция. Баскетбольный стенд является водонепроницаемым, поэтому ему не страшен проливной дождь.

Закажите этот товар в один клик и приезжайте его забирать, либо закажите доставку. Удобный сервис и оптимальная цена. Экономьте деньги и время.

Принимаем заказы и по телефону (рабочие дни – с 10:00 до 20:00, выходные – с 10:00 до 18:00). Доставляем по всей Латвии.

Жмите на ссылку после букв W W W и заказывайте прямо сейчас, либо звоните.

Tips: Basketbols
Ražotājs: Lifetime
Stāvoklis: jaun.
Cena: 219 €
Tālrunis: (+371)26-00-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Granīta iela 3, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 20:00
Sest.10:00 - 18:00
Sv.10:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Zinva"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:23.09.2019 11:52