Pilnīgi jaunais Hook Reveal atvieglo makšķerēšanu, nodrošinot jaudīgu sniegumu. Ar pārbaudītiem zivju meklēšanas rīkiem, ieskaitot, pilnībā automātisku sonāru, uzlabotu sonāra darbību dziļākos ūdeņos, SideScan un DownScan Imaging un tagad FishReveal , kas padara zivis vieglāk pamanāmas, apvienojot Lowrance CHIRP sonāru un DownScan Imaging priekšrocības vienā ekrānā un, protams, reālā laika kartēšanu ar Genesis Live.

FishReveal
Zivis ir vieglāk atrast un identificēt ar FishReveal, kas vienā ekrānā apvieno pārbaudīto Lowrance CHIRP sonāru un augstas izšķirtspējas struktūras attēlu no DownScan Imaging atspoguļojot zivja mērķus uz Jūsu displeja.

Genesis Live reālā laika kartēšana
Izveidojiet pielāgotas vietējā ezera ½ pēdu kontūru kartes reālā laikā uz Jūsu HOOK Reveal displeja ar Genesis Live

Automātiski pielāgots sonārs
Pavadiet vairāk laika makšķerējot un mazāk laika pielāgojot sonāra iestatījumus ar HOOK Reveal Autotuning sonāru, kurš nodrošina labāko sonāra attēlu, automātiski pielāgojot iestatījumus mainoties makšķerēšanas apstākļiem.

TripleShot, SplitShot vai HDI 50 - 200 devējs
Izvēlieties sev piemērotu devēju TripleShot (High CHIRP, SideScan un DownScan Imaging), SplitShot (augsts CHIRP un DownScan Imaging) vai 50 - 200 HDI devēju ar uzlabotu sonāra darbību dziļākā ūdenī, kā arī DownScan Imaging.

Kartēšanas iespējas
Izmantojiet C-MAP, C-MAP Genesis, Navionics vai citas Jums piemērotas dziļuma kartes.

Vienkāršāk lietojama izvēlnes darbība un īpaša tastatūra - ērts izvēlnes izkārtojums un piekļuve galvenajām funkcijām.

Marka: Lowrance
Modelis: Reveal 7 ts
Stāvoklis: jaun.
Cena: 548 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 19.04.2024 10:00