Deerhunter muflon trousers vīriešu bikses medībām un aktīvai atpūtai kamuflāžas krāsā, izmērs 62

Muflon medību bikses ir daļa no Deerhunter augstākās klases medību komplekta ar Deer-Tex membrānu, kas pasargās jūs no ekstremāliem laikapstākļiem. Bikses ir labi pieguļošas, aprīkotas ar augšstilbu kabatu un oderētas ar 3M Thinsulate izolāciju.

Četru virzienu staipīgums
Izvēloties apģērbu aktīvai atpūtai, jums ir nepieciešama maksimāla elastība, pārvietošanās brīvība un labs piegulums. Šo iemeslu dēļ jums vajadzētu izvēlēties Deerhunter izstrādājumus ar četru virzienu staipīgumu. Aktīvās atpūtas apģērbs ar četrvirzienu elastīgumu ir elastīgs gan gareniski, gan platumā, ļaujot jums brīvi pārvietoties, nejūtoties saspiestiem savā apģērbā.

Izolācija
Ja vēlaties medīt ļoti aukstā temperatūrā, jums būs liels ieguvums, izvēloties medību apģērbu ar izolāciju. Polsterējums vai izolācija ir izstrādāta tā, lai jūs uzturētu siltumu. Ir svarīgi, lai visas dienas garumā spētu uzturēt stabilu ķermeņa temperatūru, lai nenosaltu.

Ūdeni atgrūdošas
Produkti, kas piesūcināti ar ūdeni atgrūdošu vielu, ir ūdeni un netīrumus atgrūdoši. Traipus ir viegli noņemt, un produkts iegūst gludu virsmu.

Elpojošas
Neatkarīgi no tā, kādos laikapstākļos atrodaties, izvēloties Deerhunter apģērbu ar vienu no četrām membrānām, jūs iegūsit elpojošu produktu. Tas ļauj saglabāt komfortu, vienlaikus esot aktīvam, un pēc tam vairāk izbaudīt pieredzi.

Vēja necaurlaidīgas
Ja izvēlaties kādu no Deerhunter produktiem ar membrānu, tas automātiski būs vēja necaurlaidīgs. Vēja necaurlaidība ir apģērba spēja aizturēt vēju. Ja ilgi sēdēsi stiprā vējā, ātri novērtēsi to, ka apģērbs ir vēja necaurlaidīgs. Vēja necaurlaidīgs medību apģērbs palīdz uzturēt siltumu, lai jūs varētu koncentrēties uz medībām.

Aplīmētas šuves
Kad apģērbs ir izšūts, audumā pie šuvēm tiek izveidoti sīki caurumi. Lai izvairītos no mitruma iekļūšanas caur šīm atverēm, ir iespējams aplīmēt šuves ar līmlenti. Tas aizsargā atklātās vietas un palielina produkta ūdensnecaurlaidību.

100% ūdensizturīgas
Slapjš un izmircis medību apģērbs var ātri sabojāt labu medību pieredzi. Tāpēc Deerhunter vienmēr iesaka ūdensizturīgus izstrādājumus medībām lietainā laikā. Īpaša materiālu un procesu kombinācija ļauj mums izstrādāt produktus, kas ir 100% ūdensnecaurlaidīgi.

Ūdensizturība un elpošana - 10 000/10 000
Ūdens iekļūšanas pretestību mēra “ūdens kolonnas spiediena milimetros”. Ūdens staba spiedienu mēra, novietojot šķidruma kolonnas mērītāju virs materiāla, lai materiāls ar ūdens iespiešanās pretestību 5000 mm varētu neļaut ūdeni no piecu metru (5000 mm) mērītāja. Materiāls ar ūdens iespiešanās pretestību 10 000 mm var izturēt ūdeni no 10 metru (10 000 mm) gabarīta utt. MVP vērtība norāda uz membrānas elpojamību. MVP vērtība ir ūdens tvaiku daudzuma izteiksme, kas var izplūst caur vienu kvadrātmetru membrānas 24 stundu laikā. Tādējādi elpojošs produkts, kura nominālvērtība ir 5000, 24 stundu laikā var “ieelpot” 5000 g (5 litrus) ūdens tvaiku uz kvadrātmetru.

DEER-TEX membrāna
Deer-Tex membrāna brīvi atrodas starp ārējo audumu un citiem slāņiem. Visas šuves ir aplīmētas, padarot izstrādājumu par 100% ūdensizturīgu. Brīvā membrāna ir īpaši piemērota izstrādājumiem, kur galvenais uzsvars tiek likts uz to, lai tie būtu bez trokšņa, piemēram, vajāšanas un loku medībās.

Membrānas garantija
Piecu gadu garantija Deer-Tex membrānas ražošanas defektiem. Deer-Tex membrānas garantija attiecas tikai uz ražošanas defektiem.

3M Thinsulate oriģinālā izolācija
3M Thinsulate izolācija ir mīksta, elpojoša un spēj saglabāt papildu siltumu pat mitros apstākļos.

ĪPAŠĪBAS:
Regulējams viduklis ar gumiju
Noņemamas breketes
Zamšādas detaļas pastiprinājumiem
Priekšējās kabatas ar zamšādas svītrām
Aizmugurējā kabata ar rāvējslēdzēju
Kāju kabata ar noapaļotu platu atvērumu ērtai piekļuvei un papildus kabata ar rāvējslēdzēju
1 kāju kabata kreisajā pusē ar rāvējslēdzēju
Iepriekš izveidots celis
Rāvējslēdzējs bikšu apakšā

MATERIĀLI:
Korpusa audums: 100% poliesters
Odere: 65% poliesters / 35% kokvilna
Polsterējums: 100% poliesters

Pieejamas dažādos izmēros.

Vairāk info mūsu mājaslapā vai GPSPRO veikalā:
Bowlero T/C (Lielirbes 27 - blakus t/c Spice) 00 stāvā.

Esam atsaucīgi, kā arī pieredzes bagāti optisko ierīču izplatīšanā jau vairāk nekā 10 gadus.
Protam labi pakonsultēt pa kontakttālruni, piemeklēt tieši Jūsu vajadzībām nepieciešamo optiku.
"Zvaniet" - Mēs palīdzēsim.

Izmērs: 62
Stāvoklis: jaun.
Cena: 119 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 03.10.2023 15:07