Anatomiskais Cilvēka Galvaskausa Modelis

Šis 3D printētais anatomiskā galvaskausa modelis ir lieliska izvēle, lai uzlabotu mācību procesu un veicinātu izpratni par galvaskausa anatomiju. Dabiska izmēra pieauguša cilvēka galvaskauss ar smalkām strukturālām detaļām ir ideāls un viegli pieejams modelis medicīnas studentiem, kuri studē galvaskausu un gatavojas eksāmeniem. Tā var kalpot arī kā lieliska dāvana ne tikai medicīnas profesionāļiem un studentiem, bet arī māksliniekiem skicēšanas vajadzībām.

Galvaskauss ir precīza anatomiska kopija visām locītavām, šuvju līnijām, plaisām, zobu alveolām un atverēm. Tas satur visas 13 foramina basis cranii internae: lamina cribrosa, canalis opticus, fissura orbitalis superior, foramen rotundum, foramen ethmoidale, foramen caecum, foramen ovale, meatus acusticus internus, foramen jugulare, canalis hypoglossus, foramen spinosum, foramen magnum, foramen lacerum. Galvaskausam ir arī nogriezta velve transversālajā plaknē, lai varētu labāk izpētīt basis cranii interna tik ļoti svarīgās kaulu struktūras.

Modeļa izmērs 20 x 15 x 14 cm, svars ~ 250 grami. Galvaskauss kopā ar apakšžokli pieejams par 25 €, taču, lai galvaskauss būtu pilnīgs, piedāvājam atsevišķi iegādāties arī calvaria par 10 €. Izgatavots no augstas kvalitātes dabīga 3D materiāla, mazgājams un izturīgs. Veidots sadarbībā ar RSU medicīnas studentiem un jomas pārstāvjiem Latvijā.

Cena: 35 €
Tālrunis: (+371)25-44-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 06.01.2022 10:20