Navigator 10-30×60 – это мощный панкратический бинокль с переменным увеличением от 10 до 30 крат. Светосильные объективы диаметром 60 мм формируют яркое изображение с насыщенными цветами. Такой бинокль лучше всего подойдет для наблюдений на открытой местности и особенно понравится охотникам, рыбакам и натуралистам. На максимальной кратности можно вести даже астрономические наблюдения.

Рычажок плавного переключения кратности расположен на правом окуляре. Между оптических осей находится барабан центральной фокусировки, с помощью которого можно эффективно наводиться на объекты и вести слежение. Корпус имеет резиновое покрытие – оно обеспечивает надежный и комфортный захват, а также защищает бинокль от незначительных механических повреждений. Для повышения комфорта продолжительных наблюдений можно установить бинокль на штатив – на корпусе предусмотрена стандартная резьба.
Больше товаров на нашей домашней странице

Navigator 10-30 x 60 ir spēcīgs pankrātiskais binoklis ar mainīgu palielinājumu no 10 līdz 30 krātiem. Gaismas objektīvi ar diametru 60 mm veido spilgtu attēlu ar piesātinātiem ziediem. Šis binoklis vislabāk noderēs atklātās teritorijās un īpaši patiks medniekiem, zvejniekiem un naturālistiem. Līdz maksimumam var veikt pat astronomiskus novērojumus.

Pārslēgšanas pārslēgšanas sviriņa atrodas uz okulāra. Starp optiskajām asīm ir centrālās fokusēšanas bungas, ar kuras palīdzību var efektīvi tikt uz objektiem un uzraudzīt izsekošanu. Korpusam ir gumijas pārklājums – tā nodrošina drošu un komfortablu satvērēju, kā arī aizsargā binokli no nelieliem mehāniskiem bojājumiem. Lai uzlabotu ilgstošu novērojumu komfortu, var uzstādīt binokli uz statīva – uz korpusa paredzēta standarta vītne.
Vairak preces musu majaslappa

Ražotājs: Navigator
Modelis: 10-30×60
Cena: 78 €
Tālrunis: (+371)26-27-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 28.02.2023 15:12