Pārdod interjera jūras teleskopu. Tas ir izgatavots no misiņa un koka materiāliem un ir skaists dizaina priekšmets katrā mājā. Materiāls ir 100% misiņš un koks, jūras teleskops ir uzstādīts uz koka statīva.

Teleskops ir pilnībā funkcionējošs šedevrs, kas piešķir klasi un izsmalcinātību jebkuram telpas dizainam. Šī ir lieliska, gaumīga dāvana jebkurai gaumei. Teleskops ir izgatavots no pulēta misiņa materiāla ar koka korpusu. Fokusēšana tiek veikta, regulējot okulāra gredzenu uz teleskopa caurules. Koka statīva statīvs ir aprīkots ar gludām, pulētām apaļām kājām, katrai no tām ir cieta misiņa stiprinājumi un skrūvju atbloķēšana, kas ļauj regulēt augstumu. Lieliska dāvana.

Regulējams augstums 150 cm.
Materiāls ir misiņš un koks.

Продается морской телескоп. Телескоп изготовлен из латуни и дерева. Телескоп – красивый предмет дизайна в каждом доме. Материал 100% латунь и дерево, телескоп-рефрактор установлен на деревянной подставке. Телескоп это полнофункциональный шедевр, который добавит класс и изысканность любому дизайну помещения. Это отличный, вкусный подарок на любой вкус.

Телескоп изготовлен из полированной латуни с деревянным корпусом. Фокусировка осуществляется регулировкой кольца окуляра на трубе телескопа. Деревянная подставка для штатива представляет собой приспособление с гладкими полированными круглыми ножками, каждая из которых имеет прочную латунную фурнитуру и винтовую разблокировку для регулировки высоты.

Регулируемая высота 150 см.
Материал - латунь и дерево.

Ražotājs: Anglija
Modelis: Teleskops
Cena: 250 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 30.11.2022 21:26