Jauns binoklis Steiner Navigator 7 x 30

Viegli izmantojams daudzpusīgs binoklis, kas papildus savam kompaktajam izmēram un izcilajai attēla kvalitātei, piedāvā arī integrētu HD-stabilizētu kompasu. Tas nodrošina lielāku drošību jūrā, izmantojot uzticamus vadības kursus.

Jaunajiem binokļiem piemīt lielāka un uzlabotāka saķere. Ar tās palīdzību ir vieglāk operēt binokli ar vienu roku, pat skarbās jūrās. Tas nodrošina drošu navigāciju pat vissarežģītākajos apstākļos. Papildus stingram satvērienam jaunā, vilnītim līdzīgā, gumijas bruņu tekstūra piedāvā arī īpašo spēju atgrūst ūdeni, lai nodrošinātu neslīdošu un drošu apiešanos, īpaši spēcīgā lietū.

Vēl viena jauna iezīme ir uzlabotais skata lauks. Paplašinātais redzamības lauks lietotājiem atvieglo navigāciju, iebraucot ostā vai līdzīgā šaurā vidē, piemēram, šķērsojot tiltus vai kuģojot šauros arhipelāgos.

Tāpat kā iepriekšējais modelis, arī jaunā Navigator sērija piedāvā divus modeļus ar populāro analogo integrēto kompasu. Kompass palīdz ātri izvilkt gultni un atvieglo saziņu uz laivas. Šis kompass ir šķidruma slāpēts, absorbē lielus triecienus uz klāja un ir arī visprecīzākais savā klasē. Jauna kompasa funkcija ir gaismas poga. Šī korekcija ļauj lietotājam turēt binokli tikai ar vienu roku un vienlaikus aktivizēt kompasa apgaismojumu.

Vairāk info mūsu mājaslapā vai GPSPRO veikalā:
Bowlero T/C (Lielirbes 27 - blakus t/c Spice) 00 stāvā.

Esam atsaucīgi, kā arī pieredzes bagāti optisko ierīču izplatīšanā jau vairāk nekā 10 gadus.
Protam labi pakonsultēt pa kontakttālruni, piemeklēt tieši Jūsu vajadzībām nepieciešamo optiku.
"Zvaniet" - Mēs palīdzesim.

Bezmaksas piegāde Latvijā.

Ražotājs: Steiner
Modelis: Navigator 7x30
Cena: 518 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 22.02.2023 17:05