Skrūves spiede Vp-3

Labākais palīgs jūsu virtuvē.

Groza tilpums: 3 l
Groza augstums: 160 mm
Groza diametrs: 155 mm
Svars: 6, 4 kg
Gabarīti: 24x30x27 cm

Ideāla spiede priekš ogām un sulu pagatavošanas eksperimentiem. Piemēram, var sagatavot 1 burku ābolu-bumbieru sulas, ābolu-ķirbju sulas, ābolu-burkānu sulas, ābolu-ķiršu vai ābolu-aroniju sulas. Spiedei ir nelieli gabarīti un to var brīvi lietot parastā virtuvē. Sasmalcināt ābolus var uz parastas vai elektriskas rīves. Ogas jāsasmalcina gaļasmašīnā vai izspaidīt. Spiede ir arī labi pielietojama mājas sieru pagatavošanā un kartupeļu plācenīšu vai cepelīnu pagatavošanā (lai izspiestu lieko sulu no sasmalcinātiem kartupeļiem).

Izturīga konstrukcija.
Spiedei ir skrūve ar trapecveida vītni. Tāds skrūves un uzgriežņa pāris labi tūrē noslodzi un kalpos ilgu laiku.

Ozolkoka grozs.
Grozs un virzulis ir izgatavoti no ozola, viss ir saskrūvēts ar nerūsējošā tērauda skrūvēm. Ar vienu izspiešanu var dabūt 1, 5-1, 7 sulas.

Nerūsējoša tērauda sulas savākšanas trauks.
Groza stīpas, virzuļa plāksne skrūves atspiešanai un sulas savākšanas trauks tiek izgatavoti no pārtikas kvalitātes nerūsējošā tērauda.

Parocīga konstrukcija.
Rāmja pulverkrāsošana veido uzticamu un izturīgu pārklājumu. Spiedes apakšā ir gumijas kājās, kuri fiksē to uz galda, ka arī sarga rāmja krāsas pārklājumu no bojājumiem. Sulu spiešanas procesā ir pietiekami pieturēt spiedi ar vienu roku, bet ar otru griezt skrūves rokturi.

Katrai spiedei komplektā pienākas tiklveida audums filtrēšanai.

Пресс винтовой VP-3

Лучший помощник на вашей кухне.

Объём корзины: 3 л
Высота корзины: 160 мм
Диаметр корзины 155 мм
Масса Пресса: 6, 4 кг
Габариты: 24x30x27 см

Данная модель пресса идеально подойдет для отжима сока из различных ягод, а также экспериментирования с разными сочетаниями фруктов и ягод, например, можно заготовить литровую банку яблочно-грушевого сока, банку яблочно-тыквенного, яблочно-морковного, яблочно-вишневого, яблочно-рябинового сока. Пресс имеет небольшие габариты и его можно свободно использовать в условиях обычной кухни. Измельчить яблоки можно на обычной или электрической терке. Ягоды перед отжимом сока нужно пропустить через мясорубку или подавить деревянной толкушкой. Также пресс пригодится при приготовлении собственных сыров и для отжима лишнего сока при приготовлении картофельных блинов или цеппелинов.

Надежная конструкция.
Рабочий винт имеет трапецеидальную резьбу. Такая пара винта и гайки хорошо держит нагрузку и прослужит вам очень долго.

Дубовый бочонок.
Бочонок и поршень изготовлены из дуба, все скручено саморезами из нержавеющей стали. За один раз можно отжать 1, 5-1, 7л сока.

Поддон из нержавеющей стали.
Кольца бочонка, накладка на поршне для упора винта, а также поддон для сбора сока изготовлены из пищевой нержавеющей стали.

Удобная конструкция.
Порошковая окраска рамы создаёт прочное и долговечное защитное покрытие. На основании пресса снизу имеются резиновые ножки для фиксации на кухонном столе и защиты покрытия рамы. При отжиме сока достаточно одной рукой придерживать пресс за раму, а другой вращать винт.

В комплекте с прессом идет сетчатая ткань для фильтрации сока.
В качестве ткани для фильтрации используется специальная синтетическая ткань (лавсан), которая предназначена для фильтрации соков и молока. Такая ткань очень прочная и долговечная.

Marka: Apple Press Vp-3
Stāvoklis: jaun.
Cena: 109 €
Tālrunis: (+371)29-71-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Uzņēmums:SIA Apple Press Ltd

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:18.11.2019 22:32