Ja vēlaties lai labu dāvanu atnes salavecis varat viņam ieteikt šo, šī ierīce kalpos ilgi labai veselībai un vēl daudz kam citam.
Prese mehāniska ar 23l tilpumu, ar trapecveida vītni un metāla uzgriezni zem koka sijas, koka sija pielietota lai nebūtu iespējams saliekt siju, kā tas notiek ar tērauda sijām, visa prese neaizņem daudz vietas, bet tajā pašā laikā ir ļoti izturīga, vienkārša, precīza un ērta un vienā paņēmienā diezgan ātri, 15 min. tiek izspiests spainis ar svaigu ābolu sulu.
Komplektā 23l. ozolkoka grozs, linu auduma filtrācijas maiss, un koka redelīte liekama zem groza ātrākai un sausākai sulas izspiešanai un nerūsējošā tērauda sulas savākšanas trauks.
Preses cena -120 Eiro, ja iegādājas presi komplektā ar smalcinātāju, atsevišķi iegādājoties tikai presi-140 Eiro.
Smalcināmā mašīnīte paredzēta ābolu sasmalcināšanai, bet smalcina arī visus citus produktus, iespējams izmantot arī lopbarības sagatavošanai piemājas saimniecībai, arī sasmalcināt aronijas, cidonijas un pat upenes.
Smalcinātāja darba elements rīve+2naži-izgatavota no nerūsējošā tērauda, kastītes iekšpuse no nerūsējošā tērauda, viegli kopjama, ražība šādai mazai mašīnītei ļoti laba jo šmirģeļa ripa darbojas kā spararats, ābolu masu sagatavos pāris minūtēs priekš viena groza izspiešanas. Cena smalcinātājam-140 Eiro, ja smalcinātāju iegādājas kopā ar presi. Atsevišķi smalcinātāja cena 160 Eiro.
Kopā prese un smalcinātājs 260 Eiro.
Iespējama piegāde un demonstrācija jebkurā Latvijas vietā pēc iepriekšējas vienošanās, arī Latgalē.

Marka: Ramja Praktisks
Stāvoklis: jaun.
Cena: 120 €
Tālrunis: (+371)26-36-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Jelgava un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:19.11.2019 17:43