Sulas spiešanas komplekts, kas sastāv no preses un smalcinātāja. Prese hidrauliska un reizē arī mehāniska ar domkratu novietotu zem galda un trapecveida vītni no augšas spiešanai līdz brīdim, kamēr sula atdalās ātri un viegli, pēc tam spiešanu iespējams veikt ar lielāku spēku izmantojot domkratu, pietiek ar vienu domkrata virzuļa gājienu, kas paātrina spiešanas procesu, spiest sulu iespējams arī tikai mehāniski, domkratu neizmantojot gadījumos, kad nav kur steigties ar spiešanas procesu.
Komplektā 23l. ozolkoka grozs, linu auduma filtrācijas maiss, nerūsējošā tērauda sulas savākšanas trauks un koka redelīte liekama zem groza ātrākai un sausākai sulas izspiešanai.
Cena -160 Eiro bez domkrata komplektācijā, 180 Eiro ar domkratu komplektācijā, atsevišķi iegādājoties tikai presi cena presei būs 200 Eiro.
Smalcināmā mašīnīte paredzēta ābolu sasmalcināšanai, bet smalcina arī visus citus produktus, iespējams izmantot arī lopbarības sagatavošanai piemājas saimniecībai, arī sasmalcināt aronijas, cidonijas un pat upenes.
Smalcinātāja darba elements rīve-izgatavota no nerūsējošā tērauda, viegli kopjama, ražība šādai mazai mašīnītei ievērojama, ābolu masu sagatavos vien pāris minūtēs priekš viena groza izspiešanas. Cena smalcinātājam-140 Eiro, ja iegādājas komplektā ar presi, atsevišķi smalcinātāja cena 160 Eiro.
Kopā prese un smalcinātājs 300 Eiro.
Iespējama piegāde un demonstrācija jebkurā Latvijas vietā pēc iepriekšējas vienošanās, arī Latgalē

Marka: Komplekts Dfgdsfvsdf
Stāvoklis: jaun.
Cena: 300 €
Tālrunis: (+371)26-36-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Jelgava un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:05.10.2019 14:38