Hidrauliskā spiede Gp-50

Patiešām lielam dārzam.

Groza tilpums: 50 l
Groza augstums: 500 mm
Groza diametrs: 355 mm
Svars: 40 kg
Gabarīti: 45x55x84 cm

Šī spiede ir piemērota milzīgam dārzam. Augļu sasmalcināšanai ir nepieciešams elektriskais smalcinātājs ES-055. Ar tādu komplektu var izspiest vairāk nekā 200l sulas stundā, ja šajā procesā vienlaikus ir aizņemti vairāki cilvēki, piemēram, visa ģimene. Viens lasa un mazgā ābolus, otrs smalcina augļus, bet trešais cilvēks ir aizņemts tikai ar sulas spiešanu. Šī spiede ir laba arī vīnogu un citu ogu sulas spiešanai, kuri aug pie Jums lielos apjomos.

Domkrats, audums filtrēšanai un koka klucīši komplektā.
Katrai spiedei komplektā pienākas 5t domkrats, tīklveida audums filtrēšanai un koka klucīši, liekami zem domkrata, jo domkrata virzuļa gājiens nav pietiekams visu groza augstumam un rokturis sāk tiepties uz groza malas.

Ozolkoka grozs.
Grozs un virzulis ir izgatavoti no ozola, viss ir saskrūvēts ar nerūsējošā tērauda skrūvēm. Ar vienu izspiešanu var dabūt 25-35l sulas.

Nerūsējošā tērauda sulas savākšanas trauks.
Groza stīpas, virzuļa riņķi un sulas savākšanas trauks tiek izgatavoti no pārtikas kvalitātes nerūsējošā tērauda.

Parocīga konstrukcija.
Rāmja pulverkrāsošana veido uzticamu un izturīgu pārklājumu. Rāmja augšpusē ir īpaša centrēšanas ligzda domkratam. Spiedei ir plastmasas pēdas ērtai pārnēsāšanai un rāmja aizsardzībai no mehāniskiem bojājumiem. Riņķi uz virzuļa ļauj viegli izņemt to no groza.

Пресс гидравлический GP-50

Для действительно большого сада.

Объём корзины: 50 л
Высота корзины: 500 мм
Диаметр корзины 355 мм
Масса Пресса: 40 кг
Габариты: 45x55x84 см

Данный пресс подойдет для большого сада, для измельчения яблок необходим электрический измельчитель ES-055. С помощью такого комплекта можно отжимать более 200 л сока в час, при условии, что работают несколько человек одновременно, например, всей семьей. Один собирает и моет плоды, второй измельчает яблоки, и третий человек только отжимает сок. Также это пресс хорош для отжима сока из винограда и других ягод, которые растут у вас в огромных количествах.

Домкрат, ткань для фильтрации и бруски в комплекте.
В комплекте с прессом идет домкрат 5т, сетчатая ткань для фильтрации сока и бруски для подкладывания под домкрат, так как хода поршня недостаточно для всей высоты бочонка.

Дубовый бочонок.
Бочонок и поршень изготовлены из дуба, все скручено саморезами из нержавеющей стали. За один цикл работы пресса (загрузка, отжим, выгрузка) можно отжать 25-35 литров сока.

Поддон из нержавеющей стали.
Кольца бочонка, а также поддон для сбора сока изготовлены из пищевой нержавеющей стали.

Удобная конструкция.
Порошковая окраска рамы создаёт прочное и долговечное защитное покрытие. На верхней части рамы имеется специальный упор для центровки домкрата. Кольца на поршне позволяют легко его вынимать. На основании пресса снизу имеются пластиковые ножки для удобной переноски и защиты покрытия рамы.

Marka: Apple Press Gp-50
Stāvoklis: jaun.
Cena: 399 €
Tālrunis: (+371)29-71-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Uzņēmums:SIA Apple Press Ltd

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:18.11.2019 22:31