Prese mehāniska 12l, ar trapecveida vītni un metāla uzgriezni zem koka sijas, koka sija pielietota lai nebūtu iespējams saliekt siju, kā tas notiek ar tērauda sijām, visa prese neaizņem daudz vietas, bet tajā pašā laikā ir
ļoti izturīga, vienkārša, precīza un ērta, kas ļaus ar to darboties gan bērniem gan sievietēm.
Mazāka tilpuma prese sulu izspiež ātrāk un sausāk.
Komplektā 12l. ozolkoka grozs, linu auduma filtrācijas maiss, un koka redelīte liekama zem groza ātrākai un sausākai sulas izspiešanai un nerūsējošā tērauda sulas savākšanas trauks.
Preses cena -100 Eiro, ja iegādājas presi komplektā ar smalcinātāju, atsevišķi iegādājoties tikai presi-120 Eiro.
Smalcināmā mašīnīte paredzēta ābolu sasmalcināšanai, bet smalcina arī visus citus produktus, iespējams izmantot arī lopbarības sagatavošanai piemājas saimniecībai, arī sasmalcināt aronijas, cidonijas un pat upenes.
Smalcinātāja darba elements rīve+2naži-izgatavota no nerūsējošā tērauda, kastītes iekšpuse no nerūsējošā tērauda, viegli kopjama, ražība šādai mazai mašīnītei ļoti laba jo šmirģeļa ripa darbojas kā spararats, ābolu masu sagatavos pāris minūtēs priekš viena groza izspiešanas. Cena smalcinātājam-140 Eiro, ja smalcinātāju iegādājas kopā ar presi. Atsevišķi smalcinātāja cena 160 Eiro.
Kopā prese un smalcinātājs 240 Eiro.
Iespējama piegāde un demonstrācija jebkurā Latvijas vietā pēc iepriekšējas vienošanās, arī Latgalē.

Marka: Prese 12l
Stāvoklis: jaun.
Cena: 100 €
Tālrunis: (+371)26-36-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Jelgava un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:05.10.2019 14:39