Pārdod jaunu "Cubase Pro 10.5 Educational" (orģināls). Lieliski piemērots profesionāliem audio inženieriem, dziesmu autoriem, komponistiem, diriģentiem u. c. Ērta lietošana, apjomīga online grāmata.

Šteinberga Cubase 10.5
Šteinberga izdevums Cubase A 10.5 Education Edition nodrošina perfektu līdzsvaru starp lielāku funkcionalitāti un pieejamību. Cubase 10 gaidāmā ievērojamā izlaišanas turpināšana ar būtiskiem uzlabojumiem. Piedāvājot lielāku FX komplektu, vairāk skaņas paraugu, instrumentu un lielāku savietojamību; Cubase Artist 10.5 patiešām ir spēks, ar kuru jārēķinās. Ieskaitot rediģēšanas un secības noteikšanas rīku izvēli, kā arī Šteinberga 64 bitu peldošā komata audio dzinēju, kā rezultātā tiek iegūta nepārspējama apstrādes jauda.

Kopumā Cubase Artist 10.5 palīdzēs pārcelt mūzikas producēšanu un ierakstus nākamajā līmenī. Ar vieglu, intuitīvu darbplūsmu un jaudīgu motoru; un tā rezultātā Cubase Artist 10.5 ir ideāls DAW gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem.

Kas ir jauns Cubase?
Cubase 10.5 ir papildināts ar jaudīgām jaunām funkcijām, padarot to par vēl neticamāko Cubase versiju.

Video eksportētāja atveidotājs
Cubase 10.5 ļauj renderēt videoklipus kā MP4 failus ar 16 bitu stereo audio. Likvidēt problēmu, kas saistīta ar atsevišķu programmatūras izmantošanu video projektu eksportēšanai. Tātad jūs varat visu sajaukt, apgūt un eksportēt vienā vietā.

MultiTap aizkave
Cubase 10.5 ir iekļauts pilnīgi jauns MultiTap Delay, kas paredzēts mūziķiem. Sniedz jums visas nepieciešamās iedvesmas un radošās iespējas. Izveidojiet un rediģējiet līdz astoņiem pieskārieniem vienā aizkaves cilpā un pievienojiet efektus ar vienkāršu klikšķi. Ieskaitot vairākus dažādu rakstzīmju iestatījumus, kas nodrošina tīru digitālo kavēšanos un klasiskās vintage atbalss vienības.

Padshop 2
Ar Cubase 10.5 jūs atradīsit arī Šteinberga augsti novērtēto Padshop 2 granulu sintezatoru. Tajā ir jauns spektrālais oscilators, kas paver durvis nedzirdētām skaņu ainavām. Tāpēc pārvērtiet savus paraugus aizraujošās skaņu skulptūrās. Kaut arī jaunā arpeggiatora sadaļa ļauj jums pievienot kustību skaņām, bet efektu sadaļa piešķir apdares spīdumu. Tāpēc iedvesmojieties no 100 jaunajiem Cubase 10.5 iestatījumiem vai sāciet tūlīt radīt savas unikālās skaņas.

Krāsaini maisītāja kanāli
Lai ātra un ērta darbplūsma būtu ļoti nepieciešama, lai būtu skaidrs jūsu projekta pārskats. Komplektācijā ar Cubase 10.5 ir jaunā opcija, lai krāsotu visus kanālus konsolē ar celiņa krāsām. Ļaujot jums koncentrēties uz miksēšanu, viegli atrodot meklētos kanālus un ierakstus. Pat ja jūs sēdējat tālu no datora ekrāna, jūsu kolekcija nepazūd.

Retrospektīvs MIDI ieraksts
Izmantojot retrospektīvo MIDI ierakstu, Cubase 10.5 pastāvīgi izseko jūsu MIDI ieejas, pat ja jūs neierakstāt. Kad jūs vienkārši spēlējat apkārt un nāks klajā ar melodiju, kas jūs satrauc. Cubase 10.5 pārliecināsies, ka jūs to varēsit atcerēties dažu sekunžu laikā. Tātad jūs nekad nezaudēsit nevainojamo.

Vai jūs vienmēr sniedzat labākās izrādes, kad neierakstāt? Pilnībā pārskatītā MIDI retrospektīvās ierakstīšanas funkcija var jums palīdzēt A spēli piesaistīt katram projektam. Cubase izseko jūsu MIDI ievadi - pat tad, ja neierakstāt - un atgriež savus akordus un melodijas kā saliktu ciklu vai nepārtrauktu izpildījumu ar vienu klikšķi. Vēl labāk, ja jūsu sniegums tiek uzņemts vairākos ierakstos. Tāpēc vairs neuztraucieties - Cubase ir jūsu mugura.
Šteinberga izglītības izdevumi ir pieejami tikai pašreizējiem studentiem, skolotājiem un izglītības iestādēm.

Atrašanās vieta: Rīga, centrs
Darba dienas: Katru dienu
Cena izbraukšanai: 250 €
Vieta:Rīga, centrs

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:16.04.2020 16:46